TCP blokuje dostep do programów i stron www

Witam

problem natury jest takiej że nie mogę używać gg,skype,i tym podobne programy …oraz blokuje mi niektóre strony…czasami mi wyskakuje że błąd tkwi w TCP …wiecie ocb?

a zapora jaka i anty wir system może być powiązane ;]

Jaki to Firewall ? Mówisz o zaporze systemowej?

Nie wiem czy to zapora… niby mam wszystkie zapory powylaczane ale jesli chce jakis program typu gg uzyc …to nieudostepnia

Dodane 21.04.2009 (Wt) 20:02

nie mam zadnego antywirusa …i zadnego wirusa … ten problem jest od poczatku dzialania kompa

a jaki dostęp do netu?

neostrada oczywiscie … ale najlepsze jest to ze przy instalacji neostrady juz byly problemy ;/

Zainstaluj antywirusa np avast (darmowy) i zeskanuj pc. Skoro nie masz antywirusa to skąd wiesz że nie masz wirusa. Nawet jakbyś nie miał wirusa to możesz mieć trojana, robaka, adware itd… Podaj też konfigurację komputera tzn procesor, ram, płyta główna, zasilacz. Być może masz słaby pc aby udźwignąć aplikację neostrady by połączyć się z internetem i ci zrywa połączenie?:confused:

ymiatacz , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

TU nie jest wina wirusa komputer był prosto po przeinstalowaniu systemu i juz nie dzialal poprawnie… ps sprawdzalem go i nic nie mam

neta mi dziala poprawnie (nie zrywa) tylko nie chce wlaczyc programow typu gg tak jak by byla jakas blokada … mysle ze przy instalowaniu windowsa mogla byc jakas funkcja ustawiona ktora teraz wlasnie stwarza takie problemy

konfiguracja;

intel pentium 4cpu 1500mhz

Nvida Geforce 6200

ram 256