TeamViewer.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Witam

Mam problem ;/ Mój problem dotyczy instalki programy TeamViewer , lecz jest to problem ogólnie Setup.exe . Gdy klikam TeamViewer.exe wyskakuje mi błąd :

bladx.jpg

Można jakoś rozwiązać ten problem . Od razu mówie , że instalki innych programów działają . Próbowałem ściągać z wielu źródeł i cały czas to samo ;/ Jbc to mam Windows Vista .

Bardzo zależy mi na szybkim rozwiązaniu tego problemu . Więc prosze o szybką odpowiedź , a najlepiej o kontakt na gg: 10842734

Wyraźnie wskazuje to na źle pobrany plik. Pobierz bezpośrednio przez przeglądarkę ze strony TeamViewera lub zainteresuj się opcjami programu antywirusowego. Być może traktuje ten plik jako zagrożenie i go blokuje

Ściagałem z kilku źródeł , ze strony producenta także , i cały czas to samo . AntyVir nie wykrywa go jako zagrożenie ponieważ próbowałem go zainstalować z wyłączonym AntyVirem

Shen ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zamiast pomóc czepiasz się głupiego tytułu ;/

Dodane 06.04.2009 (Pn) 17:37

Widze że mi chyba nikt nie pomoże ;/ Trudno , temat nie ważny robie formata kompa i zmieniam system z Visty na XP , może będzie działać