Tebela na stronie

Mam problem z tabelą na stronie http://www.poloniamarklowice.prv.pl gdy pisze krótszy tekst w tabeli to ona mi się zwęża :frowning: Może znacie jakiś sposób na poprawe tego? Dokładnie znajduje się to na stronie w tabeli życzenia!

jak masz

Nie musi być 100, tak żeby pasowało… :wink:

ja osobiście nie zalecam dodawania do tabelek procentów ponieważ potem pod każdym monitorem, który ma inną roździelczość wygląda inaczej :oops: wszystko robię w px

Niestety nie zalecam robienia tabelek na sztywno tzn. w px - oczywiscie czasem trzeba ale…

staram sie unikac bo potem w innych rozdzielczosciach moga wyjsc jaja :smiley:

możliwe ale jeśli robisz w procentach to pod każdym monitorem z innym rozszerzeniem wygląda to inaczej :stuck_out_tongue:

Co wyglada inaczej ??

Ze jest szersze o 5-15px ??

To jest nic - spruboj zrobic strone o wymiarach

Wystarczy ze walniesz sobie uniwersalna tabele (juz nie ma [prawie] ludzi co uzywaja nizszej rozdzielczosci) width=“800” height=“600” lub jaka kolwiek inna rozdzielczosc (pamietaj ze “800 na 600” nadal wiele osob uzywa) i walsniesz sobie na sztywno jakas tabelke lewo|srodek|prawo…

Powiedzy ze lewa tabela uzywa 20% (nie dzielimy na % wiec 20% z 800 to 160) czyli 160px srodek ma 60% czyli 480px i prawa ma 160px - NO NIECH CI TYLKO COS PRZEKROCZY 160px !!

Nie rozumiem po co byl twoj post ??

Literowka to literowka !!

Najwazniejsze jest zeby kazdy zrozumial…

ja za to nie rozumiem po co był twój post rozpisujesz się bezsensownie ja mam swoje zdanie ty masz swoje skończmy ten temat oki??

pasnojująca dyskusja

kevin-13

Cudny

proszę poporawiać błedy :roll: