Tebela na stronie

(Kingpc) #1

Mam problem z tabelą na stronie http://www.poloniamarklowice.prv.pl gdy pisze krótszy tekst w tabeli to ona mi się zwęża :frowning: Może znacie jakiś sposób na poprawe tego? Dokładnie znajduje się to na stronie w tabeli życzenia!

(Zagorskid) #2

jak masz

Nie musi być 100, tak żeby pasowało... :wink:

(Kevin 13) #3

ja osobiście nie zalecam dodawania do tabelek procentów ponieważ potem pod każdym monitorem, który ma inną roździelczość wygląda inaczej :oops: wszystko robię w px

(Cudny) #4

Niestety nie zalecam robienia tabelek na sztywno tzn. w px - oczywiscie czasem trzeba ale...

staram sie unikac bo potem w innych rozdzielczosciach moga wyjsc jaja :smiley:

(Kevin 13) #5

możliwe ale jeśli robisz w procentach to pod każdym monitorem z innym rozszerzeniem wygląda to inaczej :stuck_out_tongue:

(Cudny) #6

Co wyglada inaczej ??

Ze jest szersze o 5-15px ??

To jest nic - spruboj zrobic strone o wymiarach

Wystarczy ze walniesz sobie uniwersalna tabele (juz nie ma [prawie] ludzi co uzywaja nizszej rozdzielczosci) width="800" height="600" lub jaka kolwiek inna rozdzielczosc (pamietaj ze "800 na 600" nadal wiele osob uzywa) i walsniesz sobie na sztywno jakas tabelke lewo|srodek|prawo...

Powiedzy ze lewa tabela uzywa 20% (nie dzielimy na % wiec 20% z 800 to 160) czyli 160px srodek ma 60% czyli 480px i prawa ma 160px - NO NIECH CI TYLKO COS PRZEKROCZY 160px !!

(Kevin 13) #7

(Cudny) #8

Nie rozumiem po co byl twoj post ??

Literowka to literowka !!

Najwazniejsze jest zeby kazdy zrozumial...

(Kevin 13) #9

ja za to nie rozumiem po co był twój post rozpisujesz się bezsensownie ja mam swoje zdanie ty masz swoje skończmy ten temat oki??

(Monczkin) #10

pasnojująca dyskusja

kevin-13

Cudny

proszę poporawiać błedy :roll: