Tekst w tabeli

zadko kiedy uzywa sie wyrazow majacych po jakies 100 liter :wink: sprubuj wpisac do tabeli np. 100 wyrazow “test” i powinno sie przeniesc do lini nizej

ne ne to se ne da :wink: tak mi się wydaje.

musisz gdzieś zrobić spacje albo po prostu złamać go

Saff , zwroc poprostu uwage ze nawet tutaj na forum powoduje to rozjezdzania sie stronki :wink:

Saff chciałem odszyfrować ten twój kod, ale mi nie wyszło :mrgreen:

Za dużo masz tam tego i nie poukładane :stuck_out_tongue:

…i to nie jest wina tego długiego napisu…

Już nie 8)

razem.jpg

federer.jpg

No wcale nie bo:

-nie widac polskich znakow

-ani obrazkow

-i tabela ma inny zarys. Moze ktos inny sprobuje?

A moze sam sprobojesz a nie bedziesz czekal na gotowa pomoc

Chodzi o to ze zupelnie nie wiem a probowalem juz roznych rzeczy.

Nasze kody różnią się tylko 1 parametrem (width):

BalonPL

Mój:

[code]>

Ja sprawdzałem na firefoxie wszystko dobrz tylko moze trochę za szeroka ta tebala więc tak:

[code]>

powinno być dobrz nasze zapisy różnią się tylko tym że ja podałem w px a Balon Pl w %.

Zdaje mi się że gdzieś kiedyś ludzie mieli problemy ponieważ tabele rozsówały się w różnych przeglądarkach więc radzono wpisywać szerokość i wysokość w px. Ja tak zawsze wpisuję.

U mnie polskie znaki są normalnie (i w firefox-ie i w ie)

I nie zauważyłem żeby tabela zmieniła zarys, może to że podałęm za wielką szerokość. Ale myślałem się żę porównasz mój i swój kod i do tego dojdziesz.

Ps.Ja też mogę się mylić :slight_smile:

ciekawe jacy lkudzie… jacys chyba inni… przeciez logiczne ze jesli masz np 3 komorki z tego cala tabela ma sztywno ustalona szerokosc w px to jesli 2 maja tez szerokosci w px to chyba nie zaszkodzi napisac tego w ten sposob, w ten sposob jest latwiej i bezpieczniej…

dzieki szerokosci bezwzglednej przy robieniu tabelek bedziesz mial pewnosc ze bedzie ona sie miescila na kazdym monitorze…

przy szerokosciach wzglednych jest gorzej bo jak bedzie przystosowana do rozdzialki 1024x768 to na rozdzialce 640x480 to bedzie porazka… i trzebba bedzie korzystac z dolnego scrollla

No cóż niby tak (mało się jeszcze znam) ale o ile się nie mylę to gdzieś widziałęm tak że dwie boczne tabele były podane w px a środkowa w % i ta środkowa się tak rozjechała (nie pamiętam co było przyczyną) że pojawił się poziomy scrool, jak znajdę co było przyczyną podam od razu :slight_smile:

Pozdro

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 22:27

Żródło: klik

no dobra, ale niespowoduje to rozjechania sie strony (pojawienie sie dolnego scrolla), a jedynie moze spowodowac problem z rozmieszczeniem zawartosci w tabeli, ale i z tym mozna sobie poradzic :wink: