Tel na abonamanet w plusie?

jaki byscie mi polecili wziąc tel na moim miejscu bo konczy mi siem umowa. miałem k500i dotychczas płaciłem około 50zł za abonament. co byscie kupili na moim miejscu??

Zależy jak płaciłeś 50zł abonamentu to powinno być kilka takich fonów ja płaciłem abonament za 30 zł i dostałem LG bo raczej lepszych nie było ale powinieneś mieć jakiegoś sony ericssona lub samsunga i nokie. Pozdro

no ale własnie jaki bym dostałw tym abonamencie najlepszy tel? czy bedzie k750i??

Problem zadzwonić/przejść się do salonu/sprawdzić samemu?

Myslałem ze uzyskam od was takich informacji…bo w końcu to dział telefonia komórkowa… :roll:

ja bym radziła wziasc w plusie tel w mixie.musisz tylko uzupełniać minimum za 30zł miesięcznie (42 doładowania)i dostajesz tel.jest duzy wybór i nie są drogie od 1zł a te lepsze 99zł.i nie masz zadnych rachunków.:slight_smile:

A ja bym radził zrezygnować z abonamentu i przejść na pre-paid.

wolałbym popełnić samobójstwo

chyba że doładowałbyś 3razy na miecha

najlepiej brać na 12 ostatecznie na 24! doładowania

ale to nie ma różnicy,bo i tak większać laduje tyle bo muszą przedłużyć ważność konta.to jest dla tych którzy nie zmieniają nr.

krugerka1989

no wszystko się zgadza ALE czym wcześniej skończysz umowe tym szybciej przejdziesz na korzystniejszą umowę+dostaniesz nowy telefonik :lol:

a promocje są z miesiąca na miesiąc coraz ciekawsze

numer zawsze mozna zachować

ok dzięki za info panowie:)

Sony Ericsson K610i, cena (w abonamencie za 55 zł.): 249 zł