Tel na abonamanet w plusie?

(Paluch Ti) #1

jaki byscie mi polecili wziąc tel na moim miejscu bo konczy mi siem umowa. miałem k500i dotychczas płaciłem około 50zł za abonament. co byscie kupili na moim miejscu??

(Muraczes) #2

Zależy jak płaciłeś 50zł abonamentu to powinno być kilka takich fonów ja płaciłem abonament za 30 zł i dostałem LG bo raczej lepszych nie było ale powinieneś mieć jakiegoś sony ericssona lub samsunga i nokie. Pozdro

(Paluch Ti) #3

no ale własnie jaki bym dostałw tym abonamencie najlepszy tel? czy bedzie k750i??

(boczi) #4

Problem zadzwonić/przejść się do salonu/sprawdzić samemu?

(Paluch Ti) #5

Myslałem ze uzyskam od was takich informacji...bo w końcu to dział telefonia komórkowa... :roll:

(Marta Kasia4) #6

ja bym radziła wziasc w plusie tel w mixie.musisz tylko uzupełniać minimum za 30zł miesięcznie (42 doładowania)i dostajesz tel.jest duzy wybór i nie są drogie od 1zł a te lepsze 99zł.i nie masz zadnych rachunków.:slight_smile:

(system) #7

A ja bym radził zrezygnować z abonamentu i przejść na pre-paid.

(Zonkishi) #8

wolałbym popełnić samobójstwo

chyba że doładowałbyś 3razy na miecha

najlepiej brać na 12 ostatecznie na 24! doładowania

(Marta Kasia4) #9

ale to nie ma różnicy,bo i tak większać laduje tyle bo muszą przedłużyć ważność konta.to jest dla tych którzy nie zmieniają nr.

(Zonkishi) #10

krugerka1989

no wszystko się zgadza ALE czym wcześniej skończysz umowe tym szybciej przejdziesz na korzystniejszą umowę+dostaniesz nowy telefonik :lol:

a promocje są z miesiąca na miesiąc coraz ciekawsze

numer zawsze mozna zachować

(Paluch Ti) #11

ok dzięki za info panowie:)

(scripter) #12

Sony Ericsson K610i, cena (w abonamencie za 55 zł.): 249 zł