Tele2 internet 1MB

Witam chciałbym sie dowiedziec odnosnie internetu dostarczanego przez Tele2 ale interesuje mnie ich stała oferta.

czyli przez pierwsze 6 miesiecy po 15 zł a potem 55zł na 36 miesiecy.Wiem ze Tp udostepnia im linie do tego internetu i wiem ze Tp nie miała takich wpadek ja Tele2.I chce sie dowiedziec czy ten internet jest napewno dobry i czy warto skorzystac z oferty Tele2 i czy potem nie bede rzałowac;D

Nie warto … musisz wtedy podpisać z nimi umowę na telefon… :slight_smile: Może nawet ci nie powiedzą… a pozatym ceny takie jak w neo…policz sobie dobrze…

Za 36 miesięcy 3 razy szybszy internet będzie za tą cenę a ty będziesz nadal płacił 55zł za swoją prędkość bo umowa zobowiązuje.

Nie wiąż się na dłużej niż 1 rok.

Pozatym internet jak internet, u każdego providera są awarie ale najwięcej zawsze robi ich TPSA :lol:

policzyłem sobie dokładnie i najlepsza oferta wyszła mi z neti.A wiem ze tele2 ma długa niezbyt dobra historie.:stuck_out_tongue: i Wybieram pewną Firme :stuck_out_tongue:

Dobry wybór, sam mam netie i jestem z niej bardzo zadowolony

A miałeś kiedyś do czynienia z Vectrą? Podejrzewam że nie, bo byś tak nie pisał.

Puki co jeszcze nie.

To co przeszedłem to Radio, neo i teras Netia. Dlatego neti nie zamienię póki co na nic innego, ale pragnę zaznaczyć że moje łącze opiera sie na światłowodzie a nie jakimś tam kabelku TP i być może dlatego póki co się nie zapycha :slight_smile:

Ale w jakim kontekście?? Co jest z Vectrą że bym tak nie pisał??

nieznam sie na “tych” PL-dostawcach netu, jestem ciekaw poco chcesz 1Mb/s neta,niema zadnej roznicy w ladowaniu sie strony,chyba ze sciagasz film,program,muze itp,moj net ma 1,6Mb/s, strona sie laduje tak jak poprzednio 0,4Mb/s :!: :!: :!: od co

niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

walte-22 masz racje od ok 256kbps w wzwyż prędkość ładowania stron jest taka sama ale ściąganie plików idzie o wiele szybciej.

Mam tak samo w Netii 1555kbps/s