TELE2 MODEM ZXDSL 852 - problem z połączeniem

(Kolonialnystyl) #1

Witam,

Jestem laikiem ale ręce mi już opadająi chyba skapituluje.

A więc po krótce kiedyś byłem klientem neostrady, zlikwidowałam ją i w to miejsce przeszłem

na tele2 na łączach tp.

Ostał mi się modem ZTE ZXDSL 852 (dwie diody) po neostradzie więc w umowie tele 2 nie zażyczyłem sobie nowego modemu. Po podpisaniu umowy sądziłem, że pójdzie jak z górki, ale niestety :evil: :evil: :evil:

Modem ADSL jest aktywny - bo komputer widzi łącze i przepływ , ze tak się wyrażę,

ale po zalogowaniu na szerokopasmowe Tele 2 wyskakuje mi błąd 678 i ni w ząb nie wiem co zrobić.

Na infolinii mówią mi , że nie pomogą bo jak nie chciałem od nich modemu to muszę sobie sam radzić :o :o

Sam nie potrafię. Może ktoś miał podobny problem, ostrzegam jestem laikiem

Mam oprogramowanie WIN XP. Zainstalowany modem ZSXDSL,

(MrAsusrp6) #2

:arrow: http://support.microsoft.com/kb/892889/pl

Poczytaj

(Dimatheus) #3

Witaj,

Spróbuj odinstalować sterowniki do modemu ADSL i zainstalować te, które na stronce udostępnia Tele2 - znajdziesz je Tutaj - są dokładnie do Twojego modemu.

Jeśli po instalacji sterowników i wprowadzaniu poprawnych danych dostępowych (login i hasło) problem nadal będzie występował sprawdź, czy Twój modem jest odpowiednio skonfigurowany - zgodnie z odpowiedzią na pytanie "Mam własny modem ADSL. Jak powinienem go skonfigurować?" na stronie pomocy Tele2

Powodzenia

Dimatheus