Tele2 na kom

hi wszystkim, pytanie brzmi

czy opłaca się skorzystać z tele2, a nie tepsy, czy sferii, zeby taniej pogadac z komorka?

dziekuje wszystkim za wypowiedz

Zobacz na cenniki operatorów, porównaj i sam otrzymasz satysfakjonującą Cię informację…

Wdg. mnie nawet warto.

A JAK TO SIE MA DO INTERNETU?>

Teraz z internetem u nich slabo, ale Tele2 szykuje nowa oferte, podobno ma byc konkurencyjna dla Neostrady :slight_smile:

http://www.tele2.pl/oferta/klienci_indy … es_prv.pdf

porównaj sobie ceny, polączenia z tel .kom są o jakieś 20 % tańsze niz w tepsie.

Jeżeli chodzi o internet (stałe łącze) to mam nadzieje że będzie niedlugo będziemy mieli również możliwość korzystać z usług w tele2 i w tym zakresie.

ostatnio w takiej gazetce pcformat bylo porownanie kosztow rozmow z tepe, tele2, dialog i cos tam chyba jeszcze,

mozesz zerknac jakby ci sie udalo

najtaniej na komorke jest z komorki :wink:

a poza tym jesli szukasz alternatywy to odradzam sferie - dziala dobrze tylko wtedy jesli jest ladna pogoda i masz odbiornik blisko.

niedawno przeszlam na tele2 i nie moge narzekac. jakosciowo w dzwieku rozmow niczym nie ustepuje tp, co do rachunku, mam plan_DWiW wiec przy rodzinie mieszkajacej daleko sporo kasy zostaje w domu.

to mnie interesuje - czy ktos wie cos wiecej na ten temat? u mamy konczy sie umowa na neo i nie wiem czy jej ja przedluzyc czy narazie poczekac. slyszalam ze ma byc jakas alternatywa ale nic wiecej.

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 20:08

znalazlam na forum eksperckim info ze tele2 chce wprowadzic usluge netu takiego jak neostrada w okolicach wakacji. o tym mowiles?