Teledysk bez głosu - kodeki

Prrzy próbie oglądania teledysku w Media Player Classic wyskakuje taki błąd:

Przedtem teledysk chodził bez żadnych problemów:/ Tzn teraz też chodzi, ale bez dźwięku, inne działają normlanie. Próbowałem go otworzyć przez Windows Media Player, ale pisało w nim coś jak “pobierania kodeka dekodera” a po chwili “błąd podczas pobierania kodeka dekodera” i teledysk sie odtwarzał bez dźwięku.

Mam teraz zainstalowane K-Lite Codec Pack Full 2.71.

Ten błąd zaczął jakoś tak nagle występować, więc odinstalowałem stare kodeki (to były chyba 2.69 czy 2.70) i zainstalowałem nowsze, te 2.71. Przy instalacji wybrałem domyślnie instalujące się kodeki, ale po tym ten błąd ciągle występował. Nainstalowałem jeszcze raz te kodeki, przy czym zaznaczyłem wszystkie możliwe kodeki do instalcji, ale też nie pomogło.

Czy możliwe jest, że przy instalacji foobara2000 v0.9 zainstalowały się jakieś dodatkowe kodeki, które namieszały?

Przy próbuje otwarcia przez Allplayera wysyakuje kominukat:

“Brak kodeka AUDIO - Nierozpoznałem jakiego (Typ: 27680)”

Jeszcze przy innym teledysku, tym razem .avi w Allplayerze wyśiwetla się błąd “Brak kodeka AUDIO - Nierozpoznałem jakiego (Typ: 3085)”, a w WMP i CMP idzie bez żadnego błędu ale bez głosu.

Możecie coś doradzić? Niebardzo mam ochotę na formacik.

poczytaj :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5525

:wink:

Zainstaluj na nowo pakiet Matroska, mkv i mka. Powinno pomóc

Śmiga xD, chociaż nie mam pojęcia, dlaczego mi wcześniej przestało (nie miałem matroski a działało… chyba magic). Ważne, że teraz działa.

Ten drugi teledysk avik też odzyskał głos, dzięki :slight_smile:

Słuchajcie! !!

sylunia18 , odinstaluj wszystkie pakiety kodeków, jakie instalowałaś (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow + AC3Filter.

Dla plików RMVB zainstaluj Real Alternative.

Filmy odtwarzaj w odtwarzaczu AllPlayer, lub SubEdit-Player.