Teledysk Piniola :D

teledysk byl kręcony na zajęcia z technik multimedialnych, jestem ciekaw Waszej oceny ehehehe

link -> http://www.icpnet.pl/~murarz/teledysk.mpg

ps 33 MB :wink:

Piniol rewelacja! :smiley: Trzeba było wystapić z tym na Eurowizji.

I ten głos… :smiley:

Zachęcam Wszystkich do ściągnięcia teledysku. Nie pożałujecie. Można się nieźle ubawić.

Uwaga: Od 18 lat :lol:

Witam

Piątka za inwencję.

Byłaby szócha ale zamało żeście się wystraszyli.

PS: Pobierać i oglądać (Przed obejrzeniem skontaktuj się z lekarzem lub far… Piniolem :lol: :smiley: )

o kurcze :slight_smile:

po tym wszystkim muszę poddać się analizie psycho

o juz mi powieka mryga :smiley:

he he - dobre :lol:

Zaskakująco dobre> najbardziej interesuje mnie marka rowerów na ,których jechaliście polna drogą. :smiley:

tego to Ci teraz nie powiem, ale stare ehehe mój np. miał fajnie pordzewiały łańcuch :lol: jak by co to ja to ten w krótkich włosach :wink:

No tak - duże pole popisu dla Freuda :slight_smile:

Dobrze wiem co to za jeden ten w krótkich włosach . Dlatego zapytałam o rowery bo właśnie wydały misię stare . Mój Tata ma oryginalną Ukrainę na chodzie ,skórzane siodełko na spręzynach no i dlatego spytałam :slight_smile:

Witam,

Piniol , dobre. :smiley:

Widzę, że jeszcze jest kilku ludzi, którzy sobie troche pojajczyć lubią. :wink:

No tak Piniol jak na swój wiek (prawie 40,) dobrze się bawi :stuck_out_tongue:

hmmm nie rozumiem :lol:

Sebastian pewnie sądzi bo doborze repertuaru, Bo kto pamięta jeszcze Bee Gees I braci Gibb :wink:

teledysk wypas, no i fajna muza :smiley:

no cosik mi tak świtało z tym, ale nie mam pewności ehehe

Super Piniol

piniol czy ty jestes cieply :roll: chce widze ze jeden z was lubi zywca a drugi chyba lecha :smiley:

no więc jak by co to wolę kobiałki, a piwo to Tyskie ehehehe ale ja wolę Leszka :wink:

Teledysk genialny… chociaz moim zdaniem mozna by wiecej wycisnąc z niego smiechu, film pełen zgody i wolnej miłości :]

HeHeHe, dobre 8) :lol:

Omg, niezłe :o …