Teledyski - interia - nie otwieraja sie

mozesz tez recznie wklepac adres url teledysku do windows media playera, ale to sie wiaze z przeszukiwaniem zrodel stronki w poszukiwaniu takiego adresu …

instalowałeś inny odtwarzacz. możliwe, że zmieniło ci odtwarzacz sieci web na inny i się gryzą z Media Playerem. A jaką przeglądarkę masz? W opcjach przestawiłeś może coś

master_zonk6 mam firefoxa,a odtwarzacze winamp,quicktime alternative,real alternative,media player classis(z k lite mega codec pack )

w Qick Time jest taka opcja by odtwarzać wideo na stronach web, a możliwe jest, że zablokowałeś go Firewallem by nie łączył się z Internetem. Tak?

nie jest zablokowany,przy wylaczonym firewallu dzieje sie to samo.

A wiesz jak zmienic na inny odtwarzacz sieci web ? bo moze jakbym ustawil np jakis inny niz WMP zadzialaloby.

w opcjach Quick Time poszukaj

Wiesz, ja Ci nie każe robić reinstall’u systemu, tylko mówię jak było. Ja też miałem ten problem i nie tylko ja i pomagały tylko zawsze dwie metody, albo format (choć też nigdy nie formatowałem kompa tylko i wyłącznie z powodu tych teledysków na interii) albo czekanie aż się samo naprawi.

P.S o ile dobrze mi się przypomniało, to jeszcze możesz spróbować jednego, tam w opcjach WMP w zakładce Sieć, się coś robiło i chyba to właśnie pisała mi o tym Pomoc Ineterii, jak zgłosiłem im ten problem. Tylko nie pamiętam już czy pomogło czy nie.

idz lepiej stąd :mrgreen:

Pakman2

sprawdz ustwienia cookies w przeglądarce. Nie mogą być blokowane na tej stronie sprawdziłem to

master_zonk6 Sprawdzilem i nie mam zablokowanych cookies.

Jak otwieram przez IE to tez nie dzialaja,ale pokazuja sie wybor predkosci lacza i bład na stronie :o

zobacz http://images4.fotosik.pl/63/5a8c5f12a66dd7e8.jpg