Teledyski na Onecie i Interii nie działają

Witam!

Szukałem na forum, lecz nie znalazłem odpowiedzi. Jeśli taki temat już istnieje, to przepraszam. Mój problem polega na tym, że teledyski na Onecie lub Interii nie działają (zarówno w Operze jak i w IE). Tutaj dodaję filmik pokazujący na czy polega mój problem (nagrałem tylko sam “odtwarzacz”). Proszę o pomoc !!

PS. Filmiki np. na Google Video działają.

Zarówno Onet jak i Interia wykorzystują odtwarzacz Windows Media Player i taki powinien być zainstalowany do odbioru video na tych portalach. Najlepiej w wersji 10 lub 11 jeśli ma się legalny windows

Windows Media Player

Mam zainstalowanego Media Playera 10.

Sprawdź na jakim poziomie masz ustawiony poziom prywatności. Jeśli masz Internet Explorera to zmień"Prywatność" na poziom średni.

Lub włącz obsługę plików cookie

Zmieniłem na średni i dalej nie działa… :?

To co pokazujesz na filmiku (nawet mi się podoba i gratuluję z powodu takiego ładnego demo) zachodzi wtedy gdy brak dostępu do pliku lub gdy plik nie istnieje ewntualnie serwer wyłączony ( Na Interii czy Onecie raczej takie sytuacje nie zachodzą), a może po prostu masz bardzo wolne łącze i połączenie jest zrywane?

1 Mb/s - to jest moja prędkość internetu, więc chyba nie jest bardzo wolna… :wink: Myślę, że może nie mam zainstalowanej jakiejś wtyczki albo coś w tym stylu :roll: Ale wcześniej teledyski mi chodziły… Podpowiadajcie coś jeszcze, bo ja nie mam żadnego pomysłu co zrobić żeby się uruchamiały te teledyski…

Wcześniej chodziło?

Może instalowany był inny odtwarzacz np Quick Time który lubi zmieniać wszelkie możliwe ustawienia.

Pozostaje zatem odinstalowanie wmp10 i ponowne zainstalowanie (Przebiega bezproblemowo). Sprawdził bym też jak uruchamiają się w wmp10 np. pliki z rozszerzeniem .wmv lub inne ale z twardego dysku.

Ja też tak miałem zainstalowałem nowe sterowniki do karty Grafiki i wszystko jest ok

A co mają stery od grafiki do odtwarzania video na stronach ??? :stuck_out_tongue:

Pomogło ponowne zainstalowanie WMP. floyd i destrojer wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile: