Teledyski na Onecie i Interii nie działają

(Przyby7ski) #1

Witam!

Szukałem na forum, lecz nie znalazłem odpowiedzi. Jeśli taki temat już istnieje, to przepraszam. Mój problem polega na tym, że teledyski na Onecie lub Interii nie działają (zarówno w Operze jak i w IE). Tutaj dodaję filmik pokazujący na czy polega mój problem (nagrałem tylko sam "odtwarzacz"). Proszę o pomoc !!

PS. Filmiki np. na Google Video działają.

(floyd) #2

Zarówno Onet jak i Interia wykorzystują odtwarzacz Windows Media Player i taki powinien być zainstalowany do odbioru video na tych portalach. Najlepiej w wersji 10 lub 11 jeśli ma się legalny windows

Windows Media Player

(Przyby7ski) #3

Mam zainstalowanego Media Playera 10.

(Rodgrze) #4

Sprawdź na jakim poziomie masz ustawiony poziom prywatności. Jeśli masz Internet Explorera to zmień"Prywatność" na poziom średni.

Lub włącz obsługę plików cookie

(Przyby7ski) #5

Zmieniłem na średni i dalej nie działa... :?

(floyd) #6

To co pokazujesz na filmiku (nawet mi się podoba i gratuluję z powodu takiego ładnego demo) zachodzi wtedy gdy brak dostępu do pliku lub gdy plik nie istnieje ewntualnie serwer wyłączony ( Na Interii czy Onecie raczej takie sytuacje nie zachodzą), a może po prostu masz bardzo wolne łącze i połączenie jest zrywane?

(Przyby7ski) #7

1 Mb/s - to jest moja prędkość internetu, więc chyba nie jest bardzo wolna... :wink: Myślę, że może nie mam zainstalowanej jakiejś wtyczki albo coś w tym stylu :roll: Ale wcześniej teledyski mi chodziły... Podpowiadajcie coś jeszcze, bo ja nie mam żadnego pomysłu co zrobić żeby się uruchamiały te teledyski...

(floyd) #8

Wcześniej chodziło?

Może instalowany był inny odtwarzacz np Quick Time który lubi zmieniać wszelkie możliwe ustawienia.

Pozostaje zatem odinstalowanie wmp10 i ponowne zainstalowanie (Przebiega bezproblemowo). Sprawdził bym też jak uruchamiają się w wmp10 np. pliki z rozszerzeniem .wmv lub inne ale z twardego dysku.

(Danio_klucze) #9

Ja też tak miałem zainstalowałem nowe sterowniki do karty Grafiki i wszystko jest ok

(Przyby7ski) #10

A co mają stery od grafiki do odtwarzania video na stronach ??? :stuck_out_tongue:

Pomogło ponowne zainstalowanie WMP. floyd i destrojer wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile: