Telefon ~550zł

Witam

Chciałbym sobie w najbliższym czasie kupić nowy telefon mam do wydania ok. 550zł. Telefon najchętniej z allegro ale… aukcja musi zawierać pudełko od tego modelu. Za 550 spodziewam sie już kart pamięci, w miarę dobrego mp3.

Znajdywałem E50 w okolicach 550-600 w dobrym stanie. Czy byłbym to dobry wybór ?

A co wy polecacie ?

nokia 6300 jest świetna

ja bym wolał 6151 chyba że upierasz sie na symbiana. wiem że może to zabrzmi dziwnie ale mi się ten telefon nie podoba, wygląda jak pilot od telewizora 32 cale. najważniejsze dla mnie są funkcje użytkowe telefonu, niezawodność, ergonomia oraz wygląd mimo wszystko choć juz w dużo dalszej kolejności. wiele osób w firmie mojego ojca ma ten telefon i narzekają na niego że się muli. niektórym sie sam wyłacza nawet.

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 10:21

mogłaby mieć lepszą baterie bo wyświetlacz sporo ciągnie, nie bedę nic mówił tym razem o wyglądzie bo to kwestia gustu ale przypomina mi lodówkę u moich rodziców w domu

ja polecam bardzo se k750i ;]

aha czaro2 za ta kwotę to on jej nie kupi. musiałby spor dołożyć

jankes123 uważaj jak będziesz kupował nokie żebys później za simlocka nie wybulił 200-300zł dodatkowo więc najpierw dowiedz sie np ile u Ciebie w mieści biora za zdjęcie z 6151 (przykładowo) i kalkuluj czy wtedy brac bez sima czy szukać z simem w docelowej sieci

Cały czas coś mnie ciągnie do E50. Od 6151 odrzuca mnie trochę mały wyświetlacz. Chciałbym się spytać jakiegoś użytkownika E50 jak to właściwie jest bo słyszę czasem bardzo skrajne opinie.

fakt wyswietlacz mógłby być większy, taki jak w 6233

Hmm jeżeli nie jesteś fanem Nokii to SE K750i jest bardzo fajny. Za 550zł kupisz nówkę. Sam niedawno stałem przed podobnym dylematem. Wybrałem K750i i jestem zadowolony. Ma MP3 , Radio i wiele fajnych opcji w tym Kamera 2 MPX. Robi nawet ładne zdjęcia. Co ważne dla mnie nie zawiesił mi się ani razu i chodzi jak burza. Nic nie muli itp. A co ważne za kwotę która dysponujesz jak pisałem wyżej kupisz nowy a więc z 2 letnią gwarancją. Ze swojej strony polecam.

Owszem zgadza się ma dużo funkcji, ale to telefon popularny i stary ;/

no i co że jest stary?? :roll: :roll: , głównie liczy się co ma w sobie, aaa że dużo ludzi go ma no to chyba dobrze o nim świadczy :slight_smile:

Szymon Stępniewski jeżeli liczy się dla ciebie popularność to kup sobie siemens c35, nikt takiego nie ma, a i ty będziesz szpanować :stuck_out_tongue:

Bo nie maja pojecia o symbianie… Po co Twoj ojciec kupil pracownikom telefony z symbianem, skoro oni nie wiedza co to symbian :roll:

a czy trzeba mieć pojęcie o elektronice żeby mieć komputer albo o mechanice pojazdowej żeby mieć samochód. kupił telefony które miały być niezawodne a są do bani.były w bardzo korzystnej cenie w plusie dla firm. nie mówię tylko o osobach które grzebały w tych fonach ale sa tez starsi którzy nic nie robili z nimi.kiedyś mieli nokie 6310i, 7250i i to były syuper nezawodne telefony ale czas jakości nokii sie juz kończy, teraz to już taka masówka że i nokia ma wpadki, to niestety już nie czasy 3310 i innych niezawodnych modeli z finskiej firmy

niekrytykuje wszystkich telefonów z symbianem bo są tez udane modele n73, 6120 ale smieszy mnie jak ktos pisze ze telefony z symbianem to ogrom możliwosci bo prawdzwi telefon biznesowy to z windows mobile a nie z symbianem

Nie telefon tylko Smartfon albo PPC (PDA)

Co do Symbiana patrz na mój opis, i wszystko jasne…

SE K550i

No mi się wydaje że każdy chce mieć coś innego :wink: K750i to telefon stary i ogólnie opatrzony ;/

Głupoty gadasz. Oczywiście, że nie trzeba mieć pojęcia o danej dziedzinie, ale wtedy wyrzucasz pieniądze na informatyków albo mechaników na naprawy. Telefon z symbianem się kupuje, żeby z niego korzystać a nie po to żeby był. Wtedy to lepiej kupić telefon N6300 albo K750i gdzie tak naprawde jesteś skazany na to co ci producent wgrał. Tak jak bigkoras ma w opisie, “symbian nie dla idiotów” Zgadzam się w 100%.

Postanowiłem że dołożę 100zł ale cena 650 nie wiele zmienia z tego co widzę. N70 z pudełkiem oraz bez oragne soft raczej nie dostane. E50 za 650 już można w niezłym stanie wyrwać. A mam jeszcze parę pytań czy w cenie 650zł znajdę trochę bardziej multimedialny telefon niż E50 ? Zależy mi na czytelnym sporym wyświetlaczu, mp3 żeby grało przyzwoicie, i chyba ograniczę sie do nokii no chyba że coś ciekawego się pokaże :wink: aa i K750i odpada miałem złe doświadczenie z joystickem w serii “k”.

A może W810i ? mniejszy wyświetlacz ale za to lepszy aparat i mp3. Tylko nie wiem czy nie będzie mnie bolał brak symbiana.

Bierz K750i, nie pożałujesz. Zamiast bawić się w jakiegoś srymbiana postawiłbym na dobry aparat i mp3. Baa, z wgranym softem od W800i muzyka z tego telefonu to poezja (oczywiście na odpowiednio dobrych słuchawkach - wbudowany głośnik brzmi jak katarynka).

Na allegro tego jest pełno i za 600zł kupisz w fajnym stanie. A Orange menu można samemu w domu wywalić.

Albo nowy W810i za 660zł:

http://allegro.pl/item226170002_nowy_ni … 12mb_.html

Chyba “zapoluję” na allegro na 3250. W tym roku będę dojeżdżał do szkoły ok. 40 min a każda stronę wiec mp3sie przyda. Ekran jest spory, jest EDGE więc po internecie też będę mógł w miarę komfortowo serfować. No i jest symbian 9.1 więc tan sam do w E50 (o ile sie nie mylę). A czy może ktoś się orientuję jest to jest z tymi obracanymi klawiszami czy one z czasem sie wyrobią i będą latały jak głupie w każda stronę czy nie powinno się nic dziać ?

Myślę o tej aukcji.

Czy 3250 to dobry wybór ?