Telefon dla mamy :-P

Jaki byście proponowali??? Zaznaczam, że te drogie odpadają; najlepiej z plus mix lub era fun. Gdzie się bardziej opłaca? Tak zastanawiam się nad Sagem my 400x co o nim myślicie? PS Zależy jej na aparacie. 8)

Ja proponuję ofertę Orange, i telefon siemens cx65, ja kupiłem ten telefon mojej mamie, i bardzo jej się podoba :slight_smile:

Prosty w obsłudze, a w dodatku funkcjonalny, aparat/kamera :stuck_out_tongue:

Ja bym polecał w mixie telefon Se k300i lub samsung X640:P

Ja mam cx65 :stuck_out_tongue: A mama nie chce takiego jak ja :wink:

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 13:56

PS Mówi, że nie chce siemensa bo za krótko bateria trzyma :?

Samsung z serii X640/200/480

A może ktoś się orientuje ile trzeba dopłacić w mixie za Samsunga X640?

a zajżałeś tu http://www.plusgsm.pl ?? :roll:

Tak, ale ile dopłata wynosi nie moge znaleść :oops:

Jaki telefon?proszę bardzo :mrgreen: :Nokia 3120 :stuck_out_tongue: .

Mojej mamie odrazu sie spodobało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehe

A ja strzelałem :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie no, masakra… Ja polecam Nokie 9500

Strzeliłem na Samsung X640, bo wydaje mi się że jest bardziej kobiecy, ten motylek :stuck_out_tongue:

Ale ja polecam wszystkim Siemensa S55 no chyba niema lepszego! Co prawda jest już podstarzały, ale telefon ma chyba być do dzwonienia i pisania smsów. Ni i trzyma nawet na starej baterii bez zabawy całe 7 dni!

-fotki ładne wychodzą :slight_smile:

  • sam postawiłem na tego sagema ~miesiac temu i jestem zadowolony :slight_smile:

-ładnie brzmiące dźwięki i w ogóle :slight_smile:

\sagem/ :lol:

Z tych dwóch, Samsung miażdzy sagema, pod każdym względem… swoją drogą dałeś 2 fony z dwóch różnych klas więc to nie dziwny wynik…

np.? jakie masz do niego uwagi :> …

ja sie z tym neizgodze, jestem szczęśliwym posiadaczem sagema my400x i moim zdaniem wart jest swojej ceny i w ogóle uwagi :slight_smile:

boner3773 : no tak Sagem to fajny telefonik, ale nie wtej klasie. X640 bije na głowe 400x choćby wyświetlaczem (kolory) i to jest clamshell ! Dla Kobiety to jest bardzo ważna żecz, nie musi blokować czy się bawić poprostu zamyka i do torebki :smiley: