Telefon dla starszych osób

Witam mój dziadek potrzebuje komórke i che ją w abonamencie w orange za 25zł i problem w tym że musi mieć duże litery na wyświetlaczy i klawiaturze a telefon musi być za 1 jaki byście doradzili?

Nokia 3310

kiedy tego już niekupisz …

idz z dziadkiem do salonu i niech wybierze sobie ;]

Raczej wszystkie telefony obecnie mimo iz mają duże wyświetlacz(te a aparatami) to trudno z nich odczytać informacje(osbom starszym) i są skomplikowane w obsłudze. Może lepszym wyborem byłoby kupno jakiejs starszej “cegły” przynajmniej będą większe litery i prostota obsługi.

Kup mu na allegro 3510i, i kup starter z POPa (abonamenty się średnio opłacają)

tylko Dziadek chce aby rachunek mu przychodził do domu a nie bawił sie w jakieś zdrapki

A po co komórka Tobie? :shock:

A co do tematu to: Motorola T2288 :lol:

Z tego co ostatnio widziałem to te modele sa dostępne jeszcze w salonach sieci komurkowych , chyba najlepszy wybór jeżeli chodzi o wielkość napisów na klawiszach jak i na wyświetlaczu. A jakby czasem i tak były problemy z wyborem na klawiszach to do każdego wpisu w książce tel. można przypisać wywołanie głosowe.

Złączono Posta : 16.08.2006 (Sro) 17:55

A mnie sie wydaje że nie dorosłeś jeszcze do dyskusji na forum i należy Ci się za ogół działalności na tym forum zakaz pisania ale to już jest w kwestii moderatorów.

a co powiedzie o Sony Ericsson J220i nie ma dżojstyka będzie najlepszym wyborem w abonamencie

OT-kosmos.JNJN

Widzę że prosisz o następne ostrzeżenie.JNJN

Może nie z orange a z ery: samsung x200, duże litery, łatwa i przyjemna obsługa… moja babcia ma i jest zadowolona…

Witam , wiem , że to nowość ale sam poczytaj http://www.mgsm.pl/aktualnosci/80/ , może już za niedługo coś takiego się pojawi i u nas . Pozdrawiam

Ale chyba można zawiązać umowe na abonament bez telefonu a 3310 kupisz na aukcji.

ps moja babcia ma i jest zadowojona

Alcatel E256 to by było świetne oczywiscie w twoim mixie. BARDZO Duże litery ma i ogólnie prosty w obsłudze, bez zbędnych gadzetów

ja wam proponuje wziasc obojetnie jaki telefon sprzedac go w komisie, i wziasc w nim nokie 3310 (najlepszy tel dla starszych osob) i jeszcze na tym zarobicie :slight_smile:

Najlepiej Nokie 3510i jest bardzo widoczna i dobra dla starszych ludzi;]

Który z tych byście wybrali dla starszego człowieka

Alcatel OT-E256

Alcatel OT-E259

Nokia 1100

Nokia 2600

Motorola C115

Sagem MY X2-2

Siemens A70

Siemens AX72

SonyEricsson T290

SonyEricsson J220

Chyba jednak 2600.

i stało sie Siemens A70"wygrał"