Telefon do 300 zł, konkretne wymagania

Poprzednie tematy nie zadowoliły mnie, więc piszę nowy. Chcę zakupić tela na Allegro[/b. Telefon musi mieć kolorowy wyświetlacz, dobrze, żeby miał wbudowany aparat, ale niekoniecznie. Przydałaby się również IRDA. Niech będzie maksymalnie funkcjonalny. :smiley:

Nokia “3650” ma nie tylko irde ale ma również bluetoch i symbiana :slight_smile:

Do 300zł to raczej cięzko będzie, ja bym ci polecał Motkę C975 lub Nokię 7650 funkcjonalny. A i popatrz sobie na allegro na NECKI E228 E313 e616/v

tylko mi się bardzo nie podoba wygląd tych necków…

Nokie 7650 odradzam - słaba bateria, wyświetlacz taki jakiś blady i obudowa to kruszonka :frowning: natomiast NECi baaardzo fajna sprawa wystarczy poszukac ale nec jest baardzo funkcjonalny i malo spotykany na polskim rynku co nie mzienia faktu ze fon jest wspanialy(wiekszosc modeli).

Spodobała mi się Nokia 3650 i 6600. A może jakiś Siemens albo SE ??

Nokia 6600 - Za droga

Nokia 3650 - Tez ponad 300 ale da sie zanlezc okazje

Nokia 7650 - Nie polecam

Siemens?

  • SX1 - Funkcionalny ale ceny podobnie jak w 6600 chociaz tez sa tansze np: http://allegro.pl/item115081357_siemens … anie_.html

  • C65 - Tego jest sporo na allegro ponizej 300zl. ma aparat i dosyc duzo jak na taki tel pamieci.

  • MC60 - Stary…Ale tani.

  • C75 - Tez moze byc.

Sony Ericsson?

  • K300i - Troche przepłacisz ale dobry telefon. Mysle ze znajda sie tez takie ponizej 300zł

Wystarczy poszukać jest ich pełno więc tylko wybierać :slight_smile:

Wybrałem wszystkie z aparatami i ogolnie podstawowymi bajerami.

Jak znajdziesz cos na allegro i chcesz zobaczyc jak telefon wyglada od “wewnątrz” to http://www.mobile.inspiracja.pl/ - Znajdziesz tam wszystkie telefony.

Jesli bedziesz miał jeszcze jakies problemy to pisz…

Zycze dobrego wyboru i pozdrawiam.

Jak znajdziesz to 6600, jeśli nie to wziąłbym używanego k508i, albo k500i.

Wybrałem kilka telefonów, spośród których wybiorę “ten właściwy”:

Nokia 6600

Nokia 3650

Siemens SX1

Siemens C75

SE K500i

SE K300i

SE k508i

NEC E228

Może coś jeszcze?? :slight_smile:

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 18:01

A może ktoś skusiłby się na Siemensa M55?? Moja aukcja: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=115095818 .

Jak znajdziesz to ja polecam wszystko co nosi nazwe SE. Nie ma lepszych telefonow i najlepiej bierz najwyzsze modele na jakie Cie stac to nie bedziesz załował.

Polecam rowniez Nokie 6600 i 3650 ze wzgledow takich ze obie maja symbiana co jest wielkim plusem w telefonie.

Siemensy nie wiem ale ja bym nie bral bo znane sa z tego ze sie wieszaja (SX1 tez ma symbiana ale sie mocno wiesza podobno) wiec nie wiem.

Bierz SE K508i ew. K500i to chyba to samo nie wiem.

Jeszcze zalezy do czego telefon Ci bedzie sluzyl… To tez wazne…

a LG B2050

Help : słaba bateria, i dośc słaby wyświetlacz

zgredzio : to ma byc telefon do 300 czy do 1000 zl ? bo 6600 to za 300 nie znajdziesz…

Warto szukać, bo są poniżej 300 zł niektóre (narazie).

Złączono Posta : 12.07.2006 (Sro) 12:30

Ważne dla mnie jest jeszcze to, żeby na telefon łatwo można było cos ściągnąć. Takim telefonem jest na pewno SE K500i. Na obie Nokie jest mniej dźwięków.

Co mniej dzwięków to ty bedziesz śćiągał dzwonki z gazety? :smiley: Na każdy model pasuje każdy dzwonek no chyba że mo3 ale mp3 nie śćiągniesz z gazety… 8)

Tutaj myslałem o tym właśnie. Jak bym dobrze skonfigurował WAP i GPRS to czemu nie. :mrgreen: ale i tak bede szukał czegos darmowego w necie. :smiley:

Również polecam używanego K508i.

Motorola a865 to jest kombajn