Telefon do 300zł

Yo :!: Jaki możecie polecić telefon do 300 zł :?:

SE t610

Telefon czy punkt szpanu dla 13-latka - bo to jest różnica.

Telefon: 3330/3310/3100/3120/2600/1600 z nokii… najbardziej wytrzymałe telefony jakie znam :slight_smile: (nie liczyć siemensa me45)

a jakie stare :o

jeśli to ma być telefon do szpanu to :stuck_out_tongue: :mrgreen:

polecam ten telefon: http://allegro.pl/item108990042_sony_ericsson_t630_komplet_gwarancja_f_vat_22_.html

to już chyba szybciej do samoobrony niż do szpanu :mrgreen:

Ja ci polecam MOTOROLE a835 jest to krowa ale ma bardzo dużo funkcji co w droższych telefonach http://www.allegro.pl/item109051258_motorola_a835.html

:smiley:

ja polecam LG B2050

Tommekx , master_zonk6 : Czytanie ze zrozumieniem wam padło czy po prostu mózg restartowaliście ?

Gdzie jest tutaj napisane że są one “dla szpanu” ? :shock:

LG B2050 dobry fonik ale jak dla mnie bateria za krótko trzyma :stuck_out_tongue:

TaOs choć raz byś napisał coś mądrego. Kto ci dzisiaj kupuje wymienione przez ciebie telefony. Wiem, że jesteś miłośnikiem nokii, ale akurat z tym to zaszalałeś.

Nokia 1600

Nokia 2600

Siemens C65

Nokia 3100

Tommekx : pewnie ludzie dla których telefon służy jako coś do dzwonienia i smsowania a nie stacja szpanu…

Nie jestem miłośnikiem Nokii, wiem co jest dobre. A te telefony co podałem to tylko przykład, wiem że zabardzo nie umiesz urzywać mózgu ale pomyślałbyś choć raz :x

Kto kupuje ?

klik, klik, klik, klik

Spojrz na oferty… pewnie Ci ludzie kupują te telefony tylko dla komentarzy no bo po co im taka “staroć” ? :shock:

jakbyś był taki mądry za jakiego się uważasz to byś wiedział, żę sie pisze “używać”

A poza tym chyba wiesz, że sa gusta i “gusciki”. Nie każdy sobie ceni nokie. Przynajmniej w moim przypadku tak nie jest. A gdyby ktoś słuchał twoich rad typu “wiem co jest dobre” to wiadomo, że kupiony telefon byłby już dawno “przeżytkiem”. Chociaż szanuje twoje poglądy. Widocznie ciebie telefon służy wyłącznie do dzwonienia i pisania sms-ów, ale pomyśl o innych…