Telefon do 350 zł

Witam! !!

Motorola E398.

Bardzo dobry telefonik.

No i ma kartę pamięci.

ja kupilem motorolke v3 fajny wypas -polecam/troche moze szeroka ale ok funkcje/

Sony Ericsson k700i - dobry, niezawodny, posiada obsługę mp3, podczerwień i bluetooth oraz kilka inny przydatnych gadżetów.

Naprawdę polecam, mam taki telefonik od ponad roku i działa bez zarzutu :slight_smile:

A JOY Ci jeszcze nie odjechał?Mój kumpel po 2 latach 2x wymieniał joya.

Nieopłacalny interes. :stuck_out_tongue:

a o tej motce co sądzicie :wink:

Też nie polecam, sam go mam i zamierzam go szybko sprzedać, funkcje ma ok, ale ten joy doprowadza do szału.

V3 jest fajna, ale w g mnie to taki typowy babski telefon:D:P ale jakby mi ktoś taki chciał oddać to nie miał bym żadnych sprzeciwów;]:stuck_out_tongue:

Ja kiedy już sprzedam swojego k700i to kupię sobie jakąś nokie i Tobie też je polecam:D

znam baby które nienawidzą szerokich tele!! :wink: ta motka jest fajna ,mają ją moi znajomi,i chwalą ją :lol:

motorole odradzam najbardziej awaryjne :stuck_out_tongue:

właśnie słyszałem ,kupiłem motke,ale nie podświetla klawiaturę i przerywa głośnik w czasie rozmowy,co może być?podobno muszę kupić klawiaturę nowa,z tasiemkami,i wymienić :roll: a kupowałem na allegro,ale mnie uprzedzali ze jest do roboty :!:

Też posiadałem Motorolę, a dokładnie V3 cały czas były problemy z softem,a teraz mam SPV i jest super.

Za 400zł kupisz e1 rokr sam ją posiadam nawet fajna polecam a co do awaryjności to uważam że najbardziej awaryjne są sonyericcson-y.