Telefon do 500 zł

Szukam takiego telefonu.

Ważne aby miał

MP3

Slot na kartę pamięci

Aparat

Ja polecam Sagema my 700x

http://www.mobile.inspiracja.com/Sagem, … ,phone.php

ma:mp3, radio, kartę pamięci do 2 gb, wyświetlacz 262k kolorów, aparat 1,3 MP i kamerę

cena 449 zł na allegro, lub 529 zł nowy

Nokia 6230i :slight_smile:

SPV C550

super smartphone z windowsem mobile

nieograniczone praktycznie możliwości :]

SPV są świetne !!

allegro i szukaj tam SE k750

A może Samsung E250 ?

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 10:07

Albo inaczej jakiego Samsunga polecacie ?

CX 75

nie jest zly

Sagem my501X. Nowy lekko poniżej 500zł. Ma bardzo dobry jakościowo wyświetlacz jeśli chodzi o wyświetlanie kolorów. Wada - brak możliwości przewijania MP3. Nagrywane kamerą filmiki mają limit czasowy bodaj poniżej 1 minuty.

No… Posiadam ten model.

Jest całkiem fajny ale wg mnie są dwie wady:

  • Aparat VGA (chociaż robi bardzo ładne fotki)

  • Wyświetlacz 128x160 (65k kolorów)

Ja bym wzioł w200i

Ja na twoim miejscu “wziołbym” słownik ortograficzny albo wykazał się choć odrobiną braku lenistwa i zainstalował słownik ortograficzny do przeglądarki internetowej (oczywiście o ile nie używasz IE).

?

i co to mialo znaczyc?

Nie pisz takich postow bo one nic nie wnosza do tematu tylko cie osmieszaja.

Ludzie ile wy jeszcze zalozycie takich tematow! Jaki telefon do 100, 200, 300, 400 zł !!

Od razu mi lepiej…

A jeszcze prościej poszukać na stronach typu: http://www.mobile.inspiracja.com

Ale po co, nie chce się, lepiej niech inni to zrobią, nie?

Bierz wszystko oprócz sony ericssonów . Polecam 6630 w tej cenie

Ty wodzu niefikaj se dobra bo i tak robisz błędy. do bigkoras ja człowieku nie napisałem w200i tylko że bym wzioł w200i czy wyście są normalni wy sie do psychjatryka nadajecie

Kupiłem E250 Samsunga jak nie spodoba mi się to go sprzedam od razu :slight_smile:

Jak kupiłem za 400zł Motorole E1 Rokr pół roku temu i nienażekam. Mp3 ma slot też tyle że troche sie przycina przy słuchaniu muzyki.

I nie narzekasz? Hmmm, jak dla mnie to powód do wymiany telefonu ze względu na niesprawność.