Telefon do 500zł jaki?

Siema zastanawiam sie nad zmianą telefon tak na koniec roku. Jakie byście polecili tak do ok 500zł?? chodzi mi o uzywane. Zastanawiałem sie nad motorolą L7 ale już sam nie wiem :stuck_out_tongue:

W telefonie chodzi mi o te funkcje:

Aparat,kamera, odtwarzacz mp3, ok 250000 kolorów, NA PEWNO SLOT NA KARTE PAMIĘCI OBOWIĄZKOWO:P,może radyjko, i może być podczerwien i blootof (zapomniałem jak sie pisze :P) ale nie sama podczerwień.

Prosze o linki do allegro. Z góry dzięki:P

linki

Mój brat kupił sobie właśnie taki telefon (LG). 500 zł, aparat (te zdjęcia to tragedia), mp3 i wszystkie inne bajery. Początkowo mu zazdrościłem, bo ja mam Nokie 6030 (280 zł). Ale gdy widze jak on ładuje baterie co 3 dni, pamięć na mp3 jest katastrofalnie mała, to jednak wole mój telefon, bez bajerów prosty i ładny (bateria trzymie 8-12 dni). Do tego kupuje odtwarzacz Creative (1 GB) za 200 zł i mam zestaw marzenie.

A co ty wybierzesz twoja sprawa.

I nie mów mi, że kupując Nokie płace za firme (podaj mi inny telefon który ma taką baterie i jest tak niezawodny).

Do głowy przychodzi mi tylko Sagem My-x6-2, i oczywiście używana 6230i ale ty uważasz, że

nie skomentuję tego podpisu…

Miałem motorole L7 i powiem tylko tyle- straszna cegła(spore rozmiary, nie waga)Może i jest cienka, ale szerokość i długość to po prostu tragedia. To już lepiej pomyśl nad E1, ktora ma takie same funkcje.

Dobra za podpis sorki zawsze zapomne go zmienić :wink: Zaintersowała mnie ta E1 co o niej powiecie?? :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 18:12

A znacie może tez jakiś taki telefon ale żeby miał jakies 1.3MPX??:stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 18:25

Aha i ta E1 ma radio??

Nie raz już było na forum. Jeśli chodzi o funkcje to identyczny jak L7, ale ma dużo lepsze głosniki.

Do 500 zł, żeby miał karte pamięci i pozostałe funkcje wymienione przez ciebie w pierwszym poscie, to raczej takiego nie znajdziesz.

Fabrycznie nie ma, ale co za problem dokupić za około 25 zł.

A co powecie na kupienie E398 i wgranie softu z E1?? I czy jak wgrywam soft to wtedy kolory mi sie dodaja np. jak ta e398 ma 65tys to jak wgram z e1 o bede miał te 250??

Jakby coś to 262 tys kolorów, a poza tym jeśli chcesz sie dokładnie dowiedziec szczegółów wgrywania softu do motoroli to wejdz na http://www.matrax.net/forum bo już nie bede powtarzac którys juz raz jakie sa zmiany.

Moim zdaniem ciężko będzie :stuck_out_tongue: Pozatym praktycznie nie ma różnucy między 65 tys. kolorów a 262tys.

Mój saqem My401X trzyma tak samo 8 -12 dni w zależności od użytkowania a gdzie ty kupujesz ten odtwarzacz bo ja go widziałem za 250 zł ??