Telefon do 600 zl

jak w temacie jakie warto kupić fony do 600 zl nowe lub krótko uzywane. Wiadomo chodzi o dobry aparat, mp3, slot karty pamieci, 256 tys kolorów lcd. np nowe 5300 za 580zl co o tym myslicie?

To zależy na czym ci zależy :stuck_out_tongue:

Ja osobiście mam k750i - nowki za 600zł.

Mp3 świetne, aparat 2mpix. Wada joystick ;/ ale jak sie ma gwarancje na 24 msc to warto :wink:

Jak chcesz aby była użyteczna to weź z symbianem nokie.

Nokia 6630 lub ten k750i.

SE K750i - polecam

miałem kieyś nokie z symbianem i były z nia same problemy non stop zwiechy jak w win 98

6630 napewno nie nad k750 myslalem ale ma slaby wyswietlacz a mp3 ma raczej srednie wole chbya n5300. jeszcze jakies propozycje

Polecam coś z symbianem. np 6630 napewno będziesz zadowolony.

6680 lub N70

A ja narazie przez tydzień użytkowania zaliczyłem 2 zwiechy ale to na własne życzenie przy normalnym użytkowaniu nic się nie wiesza , większe kłopoty miałem z nokią bez systemu zaliczała pady nawet w czasie rozmowy, jednak co symbian to przyszłość , pakujesz w komóre co tylko ci się podoba dokładnie tak jak w windowsa, nie masz czegoś co byś chciał mieć dogrywasz i po sprawie.

6630 ma lepszy wyświetlacz niż k750i.

hmmm a widziales wyswietlacz 5300?? poezja wielki i naprawde swietny, wyrazny. O n 70 myslalem ale jakos nie przekonuje mnie ten tel znajomi mieli i obsluga jego, klawisze mi sie poprostu niepodobały. <

A widziałeś żywotność baterii? :stuck_out_tongue:

Przyznajmy - cieniutko…

Coś za coś…

Jesli faktycznie nie bawisz się telefonem to myślę, że nie jest Ci potrzebny ani duży wyświetlacz ani odjechane funkcje :wink:

Ale przecież 5300 nie można się nie bawić ;] a bateria… no cóż…

wiadomo :wink:

samsung d600

Mogłeś to chociaż jakoś umotywować :stuck_out_tongue:

Ze swej strony mogę powiedzieć, że kręci na serio znakomite filmy - i taki np K750i wymięka przy ww. Samsungu w tej kategorii :slight_smile:

Co do baterii słyszałem już różne opinie, a to że jest ok, a to że nie jest ok…

a co powiecie na nokie 5300 nową za 580 zl?? wlasnie taką kupilem nowa z gwarancja karta 256 mb. Strasznie mi sei ten fonik podoba. Wlasnie sprawdzam jak bateria bedzie dlugo trzymac jesli wytrzyma ponad 2-3 dni bez zbednego bawienia, muzyka ok 1h dziennie to go zostawiam i za nic nie oddam. Ale jesli bateria okaze sie slabsza to rozwazam sprzedaż i zamiane na chociazby wspomniane k750i (choc wogule mi sie nie podoba) lub samsunga. Choć jak mam byc szczery nokia 5300 jest naprawde świetna jesli chodzi o muzyke, obsluge, aparat(tylko w dziennym switele) no i rewelacyjny wyswietlacz w n70 jest gorzszy… tak wiec jak narazie bardzo polecam i czekam na wasze opinie POZDRAWIAM!!

BTW. wszystkim koleżankom się podoba;) wiec chyba warto…

Z simlockiem, czy bez?

Bo jak z simlockiem to albo zmienisz sieć na taką na jaka jest simlock, albo go ściągniesz za 400zł.

z sim lockiem w erze i ja tez mam ere wiec idealnie pasuje. + oczywisice karton gwarancja na 2 lata i wszystko co w zestawie karta micro sd 256 mb, ładowarka, sluchawki, kabel usb, oprogramowanie, instrukcje i inne swistki i przejsciówke do zwykłego jack’a

Z której “bramki” chciałbyś tela (Sony Ericsson, Nokia, Motorola)… Ja osobiście poleciłbym:

K750 (cenu używanych są różne, zależy gdzie kupujesz…popytaj)

K300

K310

K508

K510

Z Nokii, ja wiem…Dobrej noki do 600zł chyba nie znajdziesz…

Ja mam T610 - brak MP3, aparat - przeciętny, telefon tani, ładny, joystick się praktycznie psuje - standard + bluetooth / irda.

Mi tam pasuje!

z powyżej wypisanych tylko k750 mnie interesuje ale jak dla mnie jest poprostu brzydki i zbyt popularny poza tym ma brzydki lcd. A np uzywana nokie n70 mozna kupic juz za ok 600, lub n6680, 6630, 6280, jest wiele opcji

Dla mnie K750 jest sexowniejszy niż N70ka, ale to kwestia gustu… Ja bym wybrał K750 bez wachania, no chyba że miałbym całego tysiaka w złotych - przeznaczyłbym to na K800i!