Telefon do 650zł

i co ze niema , ale ma wyswietlacz 2 razy taki jak nokia , nokia ma wyswietlacz wielkosci tego w 3510i i podobnej jakosci :]

To widzę, że ci się w kieszeni mieści jak ma wyświetlacz 2 razy taki jak 6630 :stuck_out_tongue:

A jak 6630 ma wyświetlacz jak 3510i do nie będę tego komentował :x

Też poproszę adres :lol:

Po prawdzie powiedziawszy to nie ja sciagałem tego simlocka tylko mój brat, jesli nic nie kręci to załatwie adres do kilku dni

mowie o 6230i Oo :x :shock: :-o :? :roll: widac ze niebylismy na lekcji w szkole jak uczyli czytać ze zrozumieniem

Więc mówiłeś o obu, a 6230i ma wyświetlacz super jakośći (ok. 4807,1 pikseli na cm^2), i większy niż w 3510i, 3100 i 6230 bez “i”.

A więc z tego co się dowiedziałem od brata, to nie można w żadnym komisie ściągnąc simlocka do telefonów typu 6630 i 6680, on mial kupioną komórke z jakiejs brytyjskiej sieci(chyba vodafone), zadzwonił do nich, że chce ściągnąc simlocka. Sieć brytyjska skasowała mu z karty 20€ i po kilki dniach wysłali mu na maila kod odblokowywujący.

Trochę to podejrzanie brzmi, ale jest to prawda.

A brat jak ściągał loka to był na wyspach czy w Polsce?

Tak też myślałem :stuck_out_tongue:

To nie ma znaczenia gdzie. Najwązniejsze żeby mieć karte sim z tej sieci, na ktora masz założonego simlocka. wtedy dzwonisz do nich w sprawie ściagniecia simlocka a oni kasują ci z karty 20€ i w późniejszym czasie wysyłaja kod odblokowywujący.