Telefon do internetu

Witam uzbierałem troszkę pieniążków i myśle nad zakupem telefonu który ma służyć do słuchania muzyki robienie zdjęć i taniego dostępu do internetu i GG

I nie wiem czy brać telefon na abonament w plusie w play czy erze taki z internetem wiem ze w heyah też jest ten co 1.22 tygodniowo się płaci.

Czy lepiej kupić telefon bez simlocka i potem jakiś starter co radzicie zastanawiam się nad tym telefonem http://www.allegro.pl/item205096322_n_6 … a_092.html

Czy lepiej na abonament wziąć?

Ostatnio też miałem taki dylemat i doszedłem do wniosku, że jeśli chodzi o łączność z internetem to najbardziej opłaca się abonament z internetem w erze. Masz w min co miesiąc 50MB transferu no i GG za złotówkę tygodniowo. Więc myślę, że opłaca się. Przynajmniej dla mnie.

Co do telefonu to proponował bym coś z transmiją EDGE i wyświetlaczem 240x320. Chociaż ja używam transmisji GPRS na telefonie SE K750 czyli wyświetlacz 176x220 i też to ładnie działa :slight_smile:

Ale chodzi mi o najniszy aonament w sieci era i jakiś w miare dobry telefon jestem ciekawy jak to wyglada internet w telefonie gg i strony wiec wsyztskie strony www dziłają fajnie to musi wygladac czy są jakieś ograniczenia, np mozna na vortal dp wejsc pisać posty czy na bramki sms i esy wysyłać ?

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 11:54

Myśle nad

Sony Ericsson K510i abonament 20zł wiec 250zł płace i potem abonament nie tak duzo.

Do tego sie na pewno K510 nie nadaje…

Radze kupić Nokie 6630, N70, N73 - maja 3G i wszystko co potrzeba.

Tak.

Kolejny fanatyk Nokii :?

Czego wy ją tak wychwalacie?

Ja bym jej nie chciał :?

Nigdy nie widziałem popularniejszego i gorzej wyglądającego telefonu od Nokii N73 :shock:

Polecam LG KU800.

Też ma 3G :mrgreen:

K750i :stuck_out_tongue:

I tu się z tobą zgodzę :mrgreen:

Ja polecam samsunga z630. Cena przystępna (około 600zł na allegro) i ma nawet HSDPA, więc do neta najlepszy wybór;) A co do abonamentu to kup lepiej simdate w iPlusie to wyjdzie Cie najtaniej… Tyle że to jest specjalnie do neta, ale stawki najniższe na rynku. Niestety wtedy musisz sie zaopatrzyć w jakiś starter i tak wymieniać te karty sim… Ogólnie korzystanie z neta przez komórke w zwykłej usłudze jest totalnie nieopłacalne.

No chyba że strasznie Ci zależy na gg to weź coś z ery, ale wtedy za połączzenia z netem przy wchodzeiu na stronki zabulisz i baaardzo dużo. Tam ktoś wspomniał o 50MB wliczonych w abonament… Wierz mi że przy HSDPA możesz to wyczerpać w kilka minut (o ile nie sekund jak zarzucisz coś do pobierania):confused:

Do neta tylko nokia E61

Do internetu… 6630 jest dobra ładnie działa internet i szybko.

Do muzyki… 6630 ma słaby (cichy) głośnik.

Do zdjęć… 6630 ma 1,3mpx i jakość zdjęć jest dobra ale jednak weź coś z przynajmniej 2mpx jest różnica…

Miałem Nokie 6630 i szczerze polecam dobry telefon. N70 i inne symbianowce również.

Do internetu dobry byłby jakiś komunikator Nokia (9100, 9300, 9300i, 9500, E90) albo coś w stylu Palmtopa (Eten M500, SPV M3000) bo w 6630 nie jest zbyt wygodna obsługa internetu tak samo z innymi telefonami będzie.

Pozdrawiam

P.S. Jak napisał powyżej karolzet Nokia E61 by Ci pasowała idealnie jest naprawdę dobra. Bardzo ładny głośnik i internet na wysokim poziomie (wyświetlacz). Zdjęć nie robi bo nie ma aparatu ale jest identyczna Nokia E62 która już ma aparat (chyba 2mpx) a reszta taka sama.