Telefon k510i i jego funkcje

Mam pytanko czy w k510i jest funkcja przeglądania plików innego telefonu przez bluetooth tak jak jest to w k700i Moje urządzenia>przeglądaj w k510i tego nie widze

Czy jest taka mozliwość???

Jak jest jak to zrobić ??

PoZdRo FoR AlL :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Z tego co wiem to tylko do Nokii z symbianem można wgrać oprogramowanie do włamywania sie do innego telefonu przez bluetooth, ale widocznie się mylę…

Ta funkcje posiadaja chyba wszystkie SE od modelu T610.

Te programy mozna wgrac do KAZDEGO telefonu na Symbianie czyli nokii, siemensa, sendo, panasonica itd… :smiley:

Zgadza się :slight_smile: Wgrać można do każdego bo wykorzystuje jave ale nie w każdym będzie działać - np. k700 nie zadziała. Aha no i nie wszystkie telefonu równie sprawnie to wykorzystują. Z dotychczasowych doświadczeń wynika że k510i właśnie najlepiej się do tego nadaje (o dziwo), a testowałem to na k750, 6600 no i k510. W najbliższym czasie zamierzam sprawdzić to na t630 i motce l7. Może jeszcze coś jak uda mi się jakiś telefon dorwać.

Ale odrazu przestrzegam przed zbytnim napalaniem się :slight_smile: Można z tego korzystać tylko i wyłącznie kiedy mamy dostęp do komórki “ofiary”. Programik sie zwie BT Info.

I teraz pytanie czy ktoś z was zna może jakieś oprogramowanie umożliwiające włamywanie się na komórkę przez Bluetooth bez konieczności dostępu do tej komórki? Nawet nie chodzi mi o przejmowanie jakich kolwiek informacji. Może to być choćby zdalne wyłączenie telefony czy podglądanie klawiszy które ktoś wciska, cokolwiek. Był bym baaaaaardzo wdzięczny za taką informację.

Włamywanie się komuś na komórkę nie jest powszechnie uważane za legalne… :x

Takie programy sa dostepne tylko na komorki z Symbianem.