Telefon k510i i jego funkcje


(Pawel2878) #1

Mam pytanko czy w k510i jest funkcja przeglądania plików innego telefonu przez bluetooth tak jak jest to w k700i Moje urządzenia>przeglądaj w k510i tego nie widze

Czy jest taka mozliwość???

Jak jest jak to zrobić ??

PoZdRo FoR AlL :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


(system) #2

Z tego co wiem to tylko do Nokii z symbianem można wgrać oprogramowanie do włamywania sie do innego telefonu przez bluetooth, ale widocznie się mylę...


(Bigkoras) #3

Ta funkcje posiadaja chyba wszystkie SE od modelu T610.

Te programy mozna wgrac do KAZDEGO telefonu na Symbianie czyli nokii, siemensa, sendo, panasonica itd.. :smiley:


(Gemi Dg) #4

Zgadza się :slight_smile: Wgrać można do każdego bo wykorzystuje jave ale nie w każdym będzie działać - np. k700 nie zadziała. Aha no i nie wszystkie telefonu równie sprawnie to wykorzystują. Z dotychczasowych doświadczeń wynika że k510i właśnie najlepiej się do tego nadaje (o dziwo), a testowałem to na k750, 6600 no i k510. W najbliższym czasie zamierzam sprawdzić to na t630 i motce l7. Może jeszcze coś jak uda mi się jakiś telefon dorwać.

Ale odrazu przestrzegam przed zbytnim napalaniem się :slight_smile: Można z tego korzystać tylko i wyłącznie kiedy mamy dostęp do komórki "ofiary". Programik sie zwie BT Info.

I teraz pytanie czy ktoś z was zna może jakieś oprogramowanie umożliwiające włamywanie się na komórkę przez Bluetooth bez konieczności dostępu do tej komórki? Nawet nie chodzi mi o przejmowanie jakich kolwiek informacji. Może to być choćby zdalne wyłączenie telefony czy podglądanie klawiszy które ktoś wciska, cokolwiek. Był bym baaaaaardzo wdzięczny za taką informację.


(Canaletto) #5

Włamywanie się komuś na komórkę nie jest powszechnie uważane za legalne... :x


(Bigkoras) #6

Takie programy sa dostepne tylko na komorki z Symbianem.