Telefon-ktory wybrac

witam-jako, ze jestem laikiem jesli chodzi o telefony prosze Was o pomoc-moja mama dostala do wyboru 1 z 3 telefonow w Erze za 50 gr

Nokia

6131

6288

6300

ktory powinna wybrac?o to na czym zalezy jej najbardziej:

  1. bateria-chce by trzymala jak najdluzej-np tydzien

  2. karta pamieci-chce miec mozliwosc wgrywania mozliwie duzej ilosci nowych dzwonkow(nie piosenek mp3)

3.waga, jako ze to kobieta to chciala by byl w miare lekki

4.nie zalezy jej na robieniu zdjec, sluchaniu radia-chodzi o to by byl w miare nowoczesny ale bez zbytniej ilosci bajerów

prosze o opinie-pozdrawiam

Na forum używamy polskich znaków, popraw swój post.

Pozdrawiam Gutek2222

6300 !!

Zdecydowanie 6300. Slidery Nokii jak narazie są nie udane (Samsung robi chyba najlepsze). Clamshellów ja osobiście nie lubię. 6300 to świeży model i do tego porządnie wykonany. Ja poczekam do gwiazdki i zrobię przesiadkę właśnie na ten aparat:)

Osobiście odrzuciłbym z tego zestawu 6131 choć jestem świadom iż jest to z ww. chyba najbardziej kobiecy telefon.

Parametry wszystkie modele mają podobne. 6131 ma słabszy aparat foto bo “tylko” 1,3 mpix przy 2,0 mpix pozostałych dwóch.

6288 wyróznia się tym iż kręci bardzo dobrej jakości filmy (jak na telefon oczywiście) bo 640x480 w formacie mp4 :slight_smile:

6300 jest telefonem stylowym a poza tym karty pamięci microSD są najtańsze na rynku (obsługuje takie także 6131 ).

Dlatego rozważyłbym kupno 6300 i 6288 z nieśmiałym wskazaniem na ten drugi (mimo że slider).

Nie licz, że w tych modelach bateria pociągnie tydzień, no chyba że mama będzie pisała tylko kilka smsów dziennie a na noc bedzie wyłaczała komórkę :wink: