Telefon nie łączy się z routerem TP Link WR740N przez WiFi

Siema. Mam problem z routerem takim jak w tytule. Chodzi o to że kiedyś przepalił mi się zasilacz więc użyłem innego i przez kilka miesięcy było ok, ale później zaczęły się problemy z wifi więc dałem router na gwarancje z tym zasilaczem i kilka dni temu go odebrałem. I problem się powtórzył, gdy podłączyłem mój telefon pod wifi co jakiś czas zrywa połączenie i żeby na telefonie mieć ponownie wifi trzeba zresetować router. Pomyślałem że mam coś z telefon ale problem jest taki sam z mojego brata telefonem. Nie wiem co mam robić, może źle skonfigurowałem router ? Z góry dziękuje za pomoc.

Na komputerze nie ma problemu z połączeniem a na telefonie jest?

Jeżeli tak, to może to kwestia sygnału i słabej anteny w telefonach - mogą gubić sygnał.

na komputerze jest, telefon gdy się rozłączy to już się nie chce wgl połączyć nawet gdy jest blisko routera

ktoś jeszcze wiem co może powodować ten problem > bo niestety dalej on występuje :confused:

Dodane 28.02.2013 (Cz) 19:13

ktoś pomoże ???

Próbowałeś resetować router do ustawień fabrycznych? Zaloguj się do routera i daj rzut ekranu z ustawień sieci bezprzewodowej.

tak, już kilka razy resetowałem router. http://scr.hu/0lx2/ehb13