Telefon stacjonarny i internet w T-Mobile

(tacyer) #1

Witam.

Mam zamiar zmienić operatora z TP.SA na T-Mobile, mam juz telefon komórkowy w tej sieci i chcę jeszcze mieć telefon stacjonarny i internet. Moje pytanie jest takie, iż oczywiście to wszystko są kable dzierżawione od tp i pytanie do userów którzy mają w tej siecie te komponenty czy są jakieś problemy, czy często zdażają się braki sygnału w telefonie, internecie, jak podczas rozwiązywania problemów i ogólne sprawy techniczne.

Z góry dziękuje za pomoc :wink:

(Mirko 75) #2

Witam.

Zmieniłem TP.SA na T-Mobile i jeśli chodzi o telefon stacjonarny to nie zauważyłem różnicy w użytkowaniu poza oczywiście różnicą w rachunkach :smiley: więc mogę Ci polecić taką zmianę a co do internetu to nie mogę się wypowiedzieć bom mam łącze u innego operatora ale przypuszczam że powinno być tak samo jak z telefonem.

(tacyer) #3

No włąśnie o neta mi chodzi najbardziej bo to są wszystko kable z tp i mam pewne obawy i przypuszczenia jeśli chodzi o jakieś awarie, czy nie będzie takiej sytuacji, że podczas awarii dzwoniąc do t-mobile oni powiedzą, że starają się naprawić usterke, ale to nie jest ich wina bo to kable z tp a tp mi powie, że to operator jest winny i czy nie rozpocznie się zabawa w kotka i myszczę :expressionless: Bo tez bym wolał t-mobile bo jest dużo tańsze niż ta tepsa :expressionless:

(takiktoś) #4

Mam internet bezprzewodowy w T-Mobile i jestem lekko zawiedzony. Internet co jakiś czas przeciążony. Nie można się zajerestrować w sieci. Ostatnio T-Mobile ma chyba bajzel. Nie mogą się ogarnąć.

(tacyer) #5

Temu nie chcę bezprzewodówki, ale liczę jednak pocichu, że normalny adsl będzie smigał bez zarzutów :slight_smile:

(Piotreks) #6

Wiesz co, mój znajomy miał w Erze (to było z 3 lata temu chyba, więc dużo mogło się zmienić) - z internetu był strasznie zadowolony, z obsługi no tak sobie. Także było OK. Z drugiej strony to i tak Neostrada pod innym szyldem :wink: