Telefon tp radiowy a internet

Witam mam telefon radiowy w tp i kilka pytań. Najpierw pierwsze: czy mogę mieć internet np. w netii?

dzięki za odpowiedź. Teraz drugie pytanie : wkrótce przyłączy tp światłowód w mojej miejscowości. Przypuśćmy, że jeśli nie mam telefonu stacjonarnego to będę mógł mieć internet? Lub :

a) internet i telefon w netii ale bez abonamentu tp?

Będąc klientem TP, abonament telefoniczny to podstawa i musisz go mieć.

Aha a Czyli to abonament bym musiał płacić za utrzymanie lini ale jakich światłowodu?

Tak, bez abonamentu nic z TP nie będziesz miał.

A światłowód to nic innego, jak okablowanie, tyle że nowoczesne i mało stratne na sygnale :).

Abonament zostaje.

Jeszcze ostatnie pytanie: czy na światłowodzie mogę mieć telefon z netii?

To pytanie tylko do Netii.

Nie wiem czy oni już mają takie możliwości.

Chodziło mi o światłowód tp/ :slight_smile:

Wiem.

Jak zostaniesz dalej w TP i przejdziesz na telefon Netii to oni muszą mieć możliwości techniczne do obsługi lini światłowodowej.

Nie słyszałem o tym aby Netia miała, więc poprostu zapytaj ich.

ok.Dzięki. :slight_smile:

Po pierwsze nie będziesz miał światowodu w domu tylko w mieście.

Po drugie można mieć abonament w netii kożystając z linii TPSA i nie placąć dla TPSA ani grosza (wybór odpowiedniego abonamentu)

Zadzwon sobie do netii i wszystko bedzie jasne.

Aha - internet bezprzewodowy z netii jest po WiFi i w żaden sposób nie jest zalezny od linii TP SA - jest tylko ogranczenie prędkości na dziś chyba 1mbit.

woYtas

to to wiem, dzięki za odpowiedzi. :slight_smile:

Dodane 04.07.2010 (N) 15:19

Sory, za post pod postem ale muszę jeszcze czegoś się dowiedzieć… Czy mogę mieć bez abonamentu telefonicznego tp płacić za korzystanie z linni netii i u nich mieć domowy? :slight_smile:

Proszę o odpowiedź…