Telefon z dlugo trzymająca bateria

Witam szukam telefonu w w ktorym najwazniejsza jest bateria a dokladnie czas jaki trzyma. Poszukuje cos jak nokia 6310. Jednak telefon ten musi byc nowy…Nie musi miec zadnych bajerow… jednak musi dlugo trzymac bateria… co mozecie polecic…???

PS telefon musi byc w aktualnej sprzedazy by mozna bylo kupic NOWY

witam, najbardziej prądożerne są kolorowe wyświetlacze, aparaty fotograficzne, przeglądarki gprs itp, czyli musisz poszukać coś z monochromatycznym wyświetlaczem np; nokię lub coś z philipsa który to, szczególnnie w wersji xenium osiąga bardzo długie czasy czuwania i rozmowy, pozdr

Możesz też wybrać Panasonica, w sklepach są do wyboru 3 modele np. SA6 lub VS6.

a jakie modele z Nokii ??

A co powiecie na Motorole F3? Telefon jest w sprzedazy u naszych operatorow, jest tani. Ma podobno bardzo czytelny wyswietlacz, dobry glosnik (i jakosc rozmow m.in. glosowych), ladny wyglad (to jest jedna z tych cienkich nowych) i bateria ktora przy umiarkowanym rozmawianiu trzyma tydzien… oczywiscie wyswietlacz nie ejst kolorowy wiec nie jest pradozerny, telefon nie ma zadnych bajerow

sony ericsson J220i

kupiłem gdy nie miałem kasy na nic innego a byłem w potrzebie:-P na promocji w Media Markt’cie dałem 140 zł i mimo że nie ma żadnych bajerów to go bardzo lubię właśnie za to że długo trzyma bateria jak za tą cenę

spokojnie wytrzymuje mi tydzień czasu przy normalnym używaniu czyi ok 2 - 3 h tygodniowo rozmów (esów nie piszę)

Chez jak nokia to jedynie najniższe modele 11xx lub 2xxx tylko w tych aparatach znajdziesz monochromatyczne wyświetlacze, możesz także pomyśleć o nokii 6020 lub 6030- mają kolorowe wyświetlacze ale baterie trzymają ok 1 tygodnia( przy 50% wskazaniach zasięgu)

agataz77 f3 wygląda ok, tylko ten wyświetlacz :x poza tym w motorolach, które dotychczas miałem bateria wytrzymywała ok 1.5 roku :? pozdr

Witam ja miałem sagema my100x bateria trzymała gdzieś tydzień i 3 dni bez bawienia a z bawieniem gdzieś tydzień jest to najlepszy telefon z bardzo dobrą baterią jest to naprawdę dobry wybór. :mrgreen: :wink:

Nokia 6150. Telefonik-cegiełka :slight_smile: