Telefon za około 800 zł

Tu jest Note 4 za 699 zł http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-3-32gb-dualsim-lte-i7058499646.html

Wiem,
widziałem Twojego linka,

Sory że się powtarzam ale napisałeś “Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB - ok 850zł” myślałem że nie zauważyłeś linku do aukcji

Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB LTE B20 - 589,00 zł
Xiaomi Redmi Note 4 Pro 3GB/32GB LTE B20 - 695,00 zł

Kupowałem w PC Projekt Redmi 4X , komputer, podzespoły tak że sklep jak i telefon mogę spokojnie polecić.

Redmi 4X już dostał Android 7.1.2

Tutaj masz note 4x https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-lte-wifi-dualsim-32gb-android-60-czarny-p498645. Za ok 899 jest Note 4 w wersji 4/64 gb.

Wziąłbym note 4 ale nie jestem pewien czy jest jeszcze aktualizowany czy aktualizacje skończyło się na androidzie 7.0

Tego nie wiadomo :wink: Biorąc pod uwagę popularność modelu Redmi Note 4, możemy być niemal pewni aktualizacji do Androida 8 Oreo. MIUI na pewno będzie aktualizowane…
Jeśli bardzo zależy Ci na rozwijaniu oprogramowania to możesz sprawdzić Xiaomi Mi A1, z czystym Androidem. Jest parę złotych droższy niż założony budżet. Google zapowiedziało na swoim blogu, że Oreo wyląduje na Mi A1 przed końcem roku. Wspomnieli też, że Mi A1 będzie jednym z pierwszych telefonów, które otrzymają Androida P w roku 2018.

Mi a1 jeśli chodzi o podzespoły nie wiele się różni od note 4 a dopłacać 400 zł za aktualizacje androida sam nie wiem. http://allegro.pl/xiaomi-mi-a1-czarny-64gb-oficjalny-sklep-xiaomi-i7009895267.html#thumb/1

W przypadku telefonów Xiaomi ważniejsze jest czy będzie miał aktualizację MIUI niż Androida. :wink:
To nakładka daje funkcjonalność telefonowi i w przypadku akurat tego telefonu jest, moim zdaniem, dużo ważniejsza od samego systemu.
A nakładka ta, jak dla mnie, jest rewelacyjna. Prawie idealna. :slight_smile:

Trzeba zaznaczyć, że mi a1 ma o 1000mAh słabszą baterię. Według mnie nie opłaca się dopłacać pary stówek.

Ale ma czystego Andka co nie pożera tyle baterii co nakładka.

Na forum podobny temat w miarę świeży:

Zdecydowanie Note 4, w tym segmencie nie znajdziesz raczej już niczego lepszego. Sprawdziłbym w komputeronik lub w sferisie. Chyba że jesteś w stanie jeszcze poczekać to modele wyższe np. Xiaomi 5 mają premiere lada chwila, przy czym ceny początkowo też będą wyższe :slight_smile:

Premiera chyba dziś ale jak note 5 ma mieć rozdzielczość 1440 x 720 to od razu dziękuje co do note 5 plus to zobaczę jak w ręku leży bo 5.99 cala wydaje się duży

Niedawno skusiłem się na 4a 32, wcześniej latałem 3 lata z Galaxy S5.
Raczej już bym nie wrócił do Samsunga.
Sprzęt śmiga jak rakieta.
Bateria bez problemu 4 dni.
Brak tylko czytnika linii papilarnych.
Ponarzekać można na aparat - jest słaby.
Jednak od telefonu za 4 stówki nie można oczekiwać wszystkiego, prawda?

W dalszym ciągu jednak bym stawiał bardziej na Nota 4 niż A1.

To w czym problem ?

Z niczym nie ma problemu :slight_smile: Widziałeś porównanie pracy na baterii obu telefonów czy z doświadczenia piszesz ??

Z doświadczenia.

Ja kupiłam w sklepie Mobalu smartfon Xiaomi Redmi 4X. Super się sprawdza i robi naprawdę fajne zdjęcia!