Telefonowanie dzięki internetowi

Witam! Napewno wielu z Was korzysta z programu typu: tlenofon czy tele gadu-gadu(choć jest ich sporo). Ja od jakiegoś czasu mam tlenofon i mam pytanie: jak dzwonię do jakiejś osoby, to u mnie w słuchawkach wszystko słychać dobrze, nie ma jakichkolwiek zakłóceń. Natomiast osoba, z którą rozmawiam mówi mi, że słyszy echo swojego głosu(mnie słyszy dobrze), ale jest to bardzo denerwujące-dla tej osoby. Zainstalowałem również tele gadu-gadu i problem się powtarza( chole**e echo!! ) !!

No to oboje korzystajcie z Tlenofonu… Bo wygląda na to, że jest lepszy.

powiem jedno , do rozmów głosowych polecam tylko skype, pobierzesz go ze stronki http://www.onet.pl, na górze w zakładce skype :slight_smile:

Mam neo 128 i przy połączeniach przez skype słychac wręcz idealnie, nawet lepiej niz dzwoniąc ze stacjonarnego, i dlatego jak do rozmów głosowych to skype :slight_smile: najlepsza jakośc połączenia

A rozmawiasz uzywając słuchawek? Bo jeśli mówisz do mikrofonu ale słuchasz przez głośniki to zawsze będziesz miał taki efekt. Ogólnie uwazam że to nie wina łącza czy programu ale sprzętu którym się posługujesz rozmawiając (jakieś przebicia czy coś).

Zapytam tak profilaktycznie…

Nie masz przypadkiem podłączone tak, iż słychać u Ciebie rozmówcę przez głośniki ?? Jeśli są za głośno nastawione, występuje właśnie taki efekt.

Te osoby nie mają internetu, więc dzwonię zawsze na stacjonarke. Głośników nie używam przy tych rozmowach, tylko słuchawki z mikrofonem! Ok wypróbuje jeszcze skype’a, może tu bedzie tak jak się nalezy. Dzięki za wszystkie odp. i pozdrawiam!!

Skype jest najlepszym na świecie programem do rozmów, nie ważne czy dzwonisz na stacjonarne czy na inny komputer jakość będzie ta sama. Nie korzystaj z wynalazków typu tlenofon, tele gg, korzystaj ze sprawdzonych programów mających swoją renome 8) :wink:

Załaczony masz filtr przeciw echu ? a najlepiej załaczyć wszyskie 3 jeżeli chodzi o gg bo w innych nie wiem czy takie filtry są>

Te filtry nie działają dla osoby, z którą rozmawiamy, tylko u mnie, osoby która korzysta z tele gadu-gadu. Własnie przelałem kase w skype’ie. Poczekam, jeśli będzie grało z głosem to ,Bażant’’ ma plusa:) (choć nie wiem jak tego plusa się daje…)

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 18:18

Sorry, juz wiem ten kwadracik z plusem po prawej przy ,cytuj’’ sorki:) !!

Witam,

Przychylam się do opinii farala:

Sam używam tele GG i nigdy nie miałem tego problemu podczas rozmowy. Żaden z rozmówców też nie sygnalizował mi takiej sytuacji.

Sdar

Jakiej firmy masz słuchawki z mikrofonem?? Tak ja napisali koledzy, może to być wina sprzętu, teraz mi się przypomina, koleżanka miała słuchawki Logitecha (nie wiem jaki model) i ja miałem ten problem, zmieniła na inne (bo jej padły) i wszystko jest ok. Ja korzystam ze słuchawek Manta Multimedia MM30 i wszystko jest ok. Co do skype to i tak jest to najlepszy program do tego typu rozmów, jakość dzwięku jest wspaniała i nigdy nie przerywa (czasami zależy to od obciążenia łącza, czyt. włączonych kupe programów potrzebujących podlaczenia z netem)

Mam problem.Wysłałem przelewem kase i nie wiem teraz gdzie to sprawdzić ile mam na koncie i nie moge się nigdzie do dzwonić!!Kurde co jest?Pomóżcie!!

Poczytaj o SkypeOut :wink:

Ale słuchaj wpłaciłem 14,31 bodajże i wiem, ze kasa została wpłacona.Tylko teraz czytam cały czas o tym skypie i nie wiem gdzie tkwi problem, możesz mi powiedzieć jak ty to zrobiłeś?!Możesz podać jak masz skypa nick, gg bądź tlena zależy czego używasz.Chce pogadać…hmm.Ja mam podane gg i tlena,skype-nick mój lukit_1904.Ok?

Zaloguj się na strone Skype i sprawdź czy wpłynęła kasa. Korzystasz ze skype out czy onet skype. Skype out nie przyjmuje przelewów, mozna tylko kartą płacić :slight_smile: http://skype.onet.pl/skypeout.html

To dlaczego mi kase pobrali z konta?!

Jak by nie przyjmowali to po co te opcje?!

-Kartą płatniczą (eCard)

-Przelewem z konta Inteligo

-mTransfer

-Przelewem online

BPH, BZ WBK, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, Invest Bank, Lukas Bank, PEKAO S.A., BGŻ(Integrum), Millenium, PKO BP, MultiBank, mBank, Inteligo, karty płatnicze

-Przelewem

-Przekazem pocztowym

Witam nie zakładam nowego topicu tak czytałem wasze poprzednie i zaczełem czytać na stornce onetu na temat tego SkypeOut i jedna zecz mnie zastanawia… wszędzie pisze ze za 4.83 dostaje 59 minut do przegadania a tymczasem w cenniku wyraznie pisze ze 1minuta kosztuje 12groszy (co jest chore bo 3minuty rozmowy lokalnej w TPsa kosztuje 28groszy) Tak wiec wychodzi na to ze sie nie opłaca !!

To jest normalne. W telefonii tego typu generalną zasadą jest: im dalej dzwonisz, tym taniej to wychodzi w stosunku do cen standartowych operatorów. Do Australii zadzwonisz za 10% (strzelam tutaj, nie czepiajcie się szczegółów :slight_smile: ) ceny TPsa, a rozmowy lokalne nie opłacają się w ogóle. Normalka. Jak policzysz jeszcze koszty wpłaty kasy na konto skype’a to jesteś do tyłu na bank.

Zalogowaleś się na stronie i sprawdziłeś czy tam kasy nie ma?? Może ma jakieś opóźnienie :shock: Normalnie powinna być, jak jednak nie wpłynie (szlag wie dlaczego) to spróbuj z OnetSkypeOut i doładuj z gotowych zamieszczonych na stronie którą Ci podałem szablonów :wink:

A ja jeszcze jedno pytanko mam, czy jak doładuje używając przekazu pocztowego to mam później cos gdzies wpisywać czy poprostu ta kasa juz bedzie u mnie w profilu skype i bede mógł dzwonić??