Telefony na karte

Witam, chciałem kupić telefon na raty w sklepach typu Avans itd… ale pomyślałem, czy nie lepiej kupić telefon za który będę płacił kupując karty doładowujące (te promocje z tv, że trzeba kupić ileś tam kart na rok a telefon za 1zł) No i teraz pytanie bo musi być sieć orange, gdzie znajdę te oferty jakie telefony mogę wybrać i przez ile spłacać przez karty. Szukałem na stronie orange, ale nie potrafię znaleźć. Proszę o link.

Takie coś ma play (mix) Musisz utrzymywać ważność konta. W orange płacisz 25zł miesięcznie i masz to na rozmowy itp.

A jednak na stronie Orange jest:

http://www.orange.pl/portal/map/map/hub … CQMIFTDBIQ

To zależy jaki telefon chcesz bo w ofertach o których piszesz to telefonów na kartę to zbyt wiele nie ma tym bardziej za1 zł. Wchodzisz sobie na http://www.orange.pl i na dole wybierasz oferty na kartę: masz trzy taryfy na kartę: orange go (czy jakoś tak), orange pop i orange music - szczegóły masz wszystko na stronie. I to jest oferta na kartę z normalną ceną za telefon ale w tej samej ofercie możesz wybrać zetafon i wtedy masz taniej telefon (od 1 zł) i twoim obowiązkiem jest abyś zawsze mógł wykonywać połączenia, czyli musisz doładować przynajmniej 50 zł a 3 miesiące. Przez cały czas umowy musisz mieć możliwość wykonywania połączeń. Umowę podpisujesz na 24 lub 30 lub 36 miesięcy (wtedy najtańsze telefony). I przez cały czas umowy masz te same promocje i usługi jak w telefonie na kartę.

Jest jeszcze oferta mix czyli określona stawka na miesiąc minimum chyba 30 zł czy tam 25. Ale wtedy masz rachunki co miesiąc na wybraną kwotę czyli 25 lub 50 lub więcej. I jeśli zabraknie ci środków na koncie zawsze możesz doładować kartą. Minus jest tutaj taki że gdy podpiszesz umowę np. na dwa lub trzy lata twoje ceny połączeń i smsów będą do końca umowy takie same i gdy nawet w nowej ofercie będzie taniej nie będziesz mógł jej zmienić tylko musisz pozostać do końca umowy przy tej droższej. Gdy bierzesz zetafona zawsze możesz zmienić taryfę wybierając jedną z dostępnych taryf na kartę.

W tej chwili jest ciekawy telefonik lg U coś tam w orange music z EDGE, wideorozmowy i mp3 w zetafonie na 36 miesięcy 99 zł