Telefony SE

Witam!

Mam pytanie do użytkowników komórek marki SE.

Czy to prawda, że są one badziewne ze względu na cały czas “siadające” joysticki?

osobiscie nie uzywam SE ale mojemu koledze w k300 padl dzosjstik a po naprawie padl znow po paru miesiacach :frowning:

a innemu nie pamietam modelu slabo dziala w lewa strone trzeba mocno przyciskac

Niestety prawda… Znam z autopsji przypadki, gdzie joystick padł w:

  • SE K700i (3 znajomych)

  • SE K300i (brat cioteczny; joystick dwukrotnie w naprawie i padł po raz 3)

  • SE K500i (koleżanka)

Wszystkie modele oznaczone jako SE to modele z niższej pułki czyli wykonywane z gorszych materiałów oraz ubogie oprogramowanie więc prawie zawsze wiąże się to z częstymi uszkodzeniami mechanicznymi takiego telefonu.

Osobiście radze unikać telefonów z oznaczeniami SE

A są jakieś, które polecasz?

Sony Ericsson

Miałem SE T68i przez 2 lata - joystick ani razu nie padł

Miałem SE K500i przez 2 lata - joystick ani razu nie padł

Teraz od 2 miesięcy mam SE K610i - joystick spisuje się bez problemów

Podobno czarną serią na joysticki to modele K700 i K750

SE to wg mnie jedna z najlepszych marek telefonów

Ja ciągle używam Motoroli…

Witam.

A ja myślałem, że dyskusja jest o marce S ony E ricsson !,

a tu jakiś S econd E dition, albo S pecial E dition ?

Tak swoją drogą to poleciłbym markę NOKIA.

:o :o :o

Niewiem skąd masz tą informacje ale to nie prawda, właśnie na necie piszą że w SE k750i joy sie właśnie nie psuje, że w tych nowszych modelach sie joy’e dużo mniej psują !!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Wade z dzojami mają modele SE k300 i k700 i od nich wszystko sie zaczeło że SE mają dzoje badziewne.

Prawda jest taka że jak dbasz tak masz !

Używam już kilka miesiecy k750i i ani razu nie mialem problemów z dzojem jak i softem (ani razu sie nie zawiesił !)

Moi rodzice i dzadkowie używają k310i i również żadnych problemów.

Nokia jest przereklamowana, płaci sie za firme tak jak z ciuchami Nike, Adidas, Puma itd…

i prze zto dluzej utrzymuje swa cene na rynku wtornym :mrgreen:

Zgadzam sie w 100% !!

UWAGA!! Nie nalezy dmuchac na joystick z gory ani z boku przy zalozonej obudowie bo tylko ten kurz wdmuchujecie pod ekran.

to prawda z czasem nazbiera się kurzu i jakiś śmieci i joy się psuje.Teraz mam k310i na razie jeszcze się nie zepsuł ale liczę się z tym że może :mrgreen:

mafioz i SOGA 100000% racja :slight_smile:

joye psuły się w modelach k700i k500i k300i t610 t630 a w tych nowszych niema problemu , no chyba że ktoś nie dba ale to już nie wina telefonu tylko tego typa co nie szanuje telefonu

ja osobiście mam k700i i jakoś nie mam problemów (dbam o telefon) ciotka miała t610 (nie dbała o niego) oddała siostrzyce i działa bezproblemu kumpel miał k300i i musiał wymienić yoja (masakrował go)

więc to nie prawda że wszystkie se to złomy ale też fakt że wadliwe są modele k300i

Ja posiadam k300i i odkąd sięgam pamięcią joy sie psuł naciskasz w duł a ten naciska ok. Mój kolega miał to samo lecz na szczęście wymienili mu go na gwarancji i już jest ok, ja nie miałem takiego szczęścia i mi gwarancji nie uznali :evil:

A ma ktoś może k610i i czy mógłby się wypowiedzieć n/t jego Joya?