Telefony SE

(3dm Racek) #1

Witam!

Mam pytanie do użytkowników komórek marki SE.

Czy to prawda, że są one badziewne ze względu na cały czas "siadające" joysticki?

(Aju) #2

osobiscie nie uzywam SE ale mojemu koledze w k300 padl dzosjstik a po naprawie padl znow po paru miesiacach :frowning:

a innemu nie pamietam modelu slabo dziala w lewa strone trzeba mocno przyciskac

(Kylek) #3

Niestety prawda... Znam z autopsji przypadki, gdzie joystick padł w:

• SE K700i (3 znajomych)

• SE K300i (brat cioteczny; joystick dwukrotnie w naprawie i padł po raz 3)

• SE K500i (koleżanka)

(PaPuX) #4

Wszystkie modele oznaczone jako SE to modele z niższej pułki czyli wykonywane z gorszych materiałów oraz ubogie oprogramowanie więc prawie zawsze wiąże się to z częstymi uszkodzeniami mechanicznymi takiego telefonu.

Osobiście radze unikać telefonów z oznaczeniami SE

(3dm Racek) #5

A są jakieś, które polecasz?

(scripter) #6

Sony Ericsson

Miałem SE T68i przez 2 lata - joystick ani razu nie padł

Miałem SE K500i przez 2 lata - joystick ani razu nie padł

Teraz od 2 miesięcy mam SE K610i - joystick spisuje się bez problemów

Podobno czarną serią na joysticki to modele K700 i K750

SE to wg mnie jedna z najlepszych marek telefonów

(Kylek) #7

Ja ciągle używam Motoroli...

(Maryś) #8

Witam.

A ja myślałem, że dyskusja jest o marce S ony E ricsson !,

a tu jakiś S econd E dition, albo S pecial E dition ?

Tak swoją drogą to poleciłbym markę NOKIA.

(Mafioz09) #9

:o :o :o

Niewiem skąd masz tą informacje ale to nie prawda, właśnie na necie piszą że w SE k750i joy sie właśnie nie psuje, że w tych nowszych modelach sie joy'e dużo mniej psują !!

(SOGA) #10

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Wade z dzojami mają modele SE k300 i k700 i od nich wszystko sie zaczeło że SE mają dzoje badziewne.

Prawda jest taka że jak dbasz tak masz !

Używam już kilka miesiecy k750i i ani razu nie mialem problemów z dzojem jak i softem (ani razu sie nie zawiesił !)

Moi rodzice i dzadkowie używają k310i i również żadnych problemów.

Nokia jest przereklamowana, płaci sie za firme tak jak z ciuchami Nike, Adidas, Puma itd...

(Aju) #11

i prze zto dluzej utrzymuje swa cene na rynku wtornym :mrgreen:

(Bigkoras) #12

Zgadzam sie w 100% !!

UWAGA!! Nie nalezy dmuchac na joystick z gory ani z boku przy zalozonej obudowie bo tylko ten kurz wdmuchujecie pod ekran.

(SeBoLaS) #13

to prawda z czasem nazbiera się kurzu i jakiś śmieci i joy się psuje.Teraz mam k310i na razie jeszcze się nie zepsuł ale liczę się z tym że może :mrgreen:

(Włodi) #14

mafioz i SOGA 100000% racja :slight_smile:

joye psuły się w modelach k700i k500i k300i t610 t630 a w tych nowszych niema problemu , no chyba że ktoś nie dba ale to już nie wina telefonu tylko tego typa co nie szanuje telefonu

(Komy123) #15

ja osobiście mam k700i i jakoś nie mam problemów (dbam o telefon) ciotka miała t610 (nie dbała o niego) oddała siostrzyce i działa bezproblemu kumpel miał k300i i musiał wymienić yoja (masakrował go)

więc to nie prawda że wszystkie se to złomy ale też fakt że wadliwe są modele k300i

(Jajewa777) #16

Ja posiadam k300i i odkąd sięgam pamięcią joy sie psuł naciskasz w duł a ten naciska ok. Mój kolega miał to samo lecz na szczęście wymienili mu go na gwarancji i już jest ok, ja nie miałem takiego szczęścia i mi gwarancji nie uznali :evil:

(3dm Racek) #17

A ma ktoś może k610i i czy mógłby się wypowiedzieć n/t jego Joya?