Telefony

Mam kilka pytań :slight_smile:

  1. Ile kosztują: SE T630,Nokia 6020,6230 i Motorola E398 nowe prosto z salonu,oczywiście na karte, chodzi mi o aparat, bez zestawu?

  2. Co to jest “symbian”?

  3. Co to jest “bluetooth”?

  4. No i na koniec może jaki polecicie mi telefon na karte do 500zł, moze być używany :slight_smile:

PS. punkty 2 i 3 prosze mi wytłumaczyć po polsku a nie jakąś regułką ze strony bo klika przecyztałem i nic nie zrozumiałem :oops: :stuck_out_tongue: tak jakbyście to tłumacyzli dla swojej babci :P:P

pytanie niekompletne :stuck_out_tongue: jaka sieć, jaka oferta - aparaty zazwyczaj są na kartę sim :stuck_out_tongue:

sprecyzuj pytanie, albo wejdź na strony producentów i tam znajdziesz ile kosztują wybrane modele

system operacyjny w telefonach

urządzenie służące do bezprzewodowej komunikacji z komputerem, telefonem, etc.

??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Symbian

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bluetooth

co do 2 i 3 pytania są to oprogramowanie Bleutooh słuzy do komunikacji bezprzewodowej cos na zasadzie drogi radiowej mozna podłaczyc np : słuchawke natomiast Symbian to oprogramowanie stworzone przez firme Nokia ktore podobnie działa jak windows w komputerze ,pozwala nap tak zaprogramowac telefon zeby spełniał np funkcje pilota do telewizora czy radia - to tam w 2 zdaniach jezeli chcesz sie dowiedziec cos wiecej szczególowo wejdz na strone Nokia Polska tam masz to opisane ale niestety po Angielsku

Witam , Bleutooh to nie oprogramowanie a technologia . Służy do komunikowania się różnych urządzeń między sobą , np telefon - słuchawka , aparat foto. - drukarka , czy też siec komputerowa na niewielkim obszarze . Urządzenia BT pracują na częstotlowości 2,4GHz przy niewielkiej mocy 10 mW , ich zasięg to około 10 m, choć pojawiają się z większym zasięgiem . :slight_smile:

monczkin… w pierwszym pytaniu chodzi mi o sam aparat telefoniczny :stuck_out_tongue: bo chyba można kupić telefon bez zestawu (np simplus:P) i nie na abonament :clever: :clever:

Jezeli chcesz kupić sam telefon to , przejdź się po komisach lub sklapach rtv , coraz więcej z nich oferuje telefony bez umowy , aktywacji w jakiejkolwiek sieci .