Teleportujące siępostacie

Niedawno kupilem nowy komputer. p4 2.8ghz 512 ram radeon X600pro. Mam Windows XP. Wszystko wydawało sie byc dobrze ustawione. Far Cry smigał jak złoto, jednak przy graniu w Red Faction przez internet postacie niemiłośiernie sie teleportują(animiacja nie jest plynna, widac tylko przeskoki). Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Gdy grę uruchomiłem w trybie zgodnosci z windowsem Me/98 postacie poruszały sie normlanie, jednak moja postac ragowała na moje ruchy ze sporym opuznieniem.

Nic niezrobisz…tez tak mialem … .

Albo gra jest nie kompatybilna z XP, albo masz za cienkie łącze do grania przez neta, strzelanki potrzebują dużej przepustowości, mi tak sie teleportowały w HALO :confused: nie jest to miłe :stuck_out_tongue:

sonar jakie masz łącze internetowe ?

normalne lagi (błędy, zwidy wynikające z odległości między grającymi, rożnicą w łączach, błędami gry, jakoscia serverow gry, ilością graczy) w kazdej grze na necie tak jest, niekiedy lagow prawie niema, a niekiedy sa maskaryczne i grac sie nie da!

łacze to na 100% nie problem bo na drugim kompie wszystko działa bezproblemowo. Moim dostawca internetu jest http://www.e-wro.pl I rownierz an starym kompie na sinie XP wszystko chodzi bezproblemowo(tzn postacie sie nie teleportują)

Moze jest cos nie tak z twoim kompem skoro na innych wszystko smiga jak nalezy. Jednak jak pisano wyzej lacze internetowe moze nie dawac rady.