Telestar Kody

(D Ark) #1

Poszukuję jakichkolwiek informacji o kodach pilota telewizora TELESTAR.

(lazikar) #2

A co to za telewizor. Telewizorów telestar jest wiele rodzjów więc podaj dokładnie o co ci chodzi dokładnie. :slight_smile:

(D Ark) #3

Stary telewizor marki Telestar z tyłu pisze TVR-60 chyba, nie jestem pewien.

Poszukuję kodów podczerwieni do pilota telewizorów tej marki, poniewaz chcę dostroić do niego universalny pilot a w tablicy kodów którą mam nie ma tej marki.

(pysiu) #4

wejdż na strone http://www.elektroda.pl tam zadaj te pytanie to forum o tych sprawach polecam

(Spox5) #5

Każdy pilot uniwersalny można dostroić metodą wyszukiwania kodu. Poczytaj dobrze instrukcję :slight_smile:

(lazikar) #6

Dokładnie wpisuje się odpowiedni kod i pilot działa z odpowiednim telewizorem. :slight_smile:

(Spox5) #7

Niestety nie zawsze dany kod pasuje, wiem z doświadczenia, ale można wyszukć kod ustawiając pilota na tryb skanowania. Wtedy naciska się ciągle przycisk wyłącznika aż telewizor zareaguje i wyłączy się - to będzie odpowiedni kod. Napewno w instrukcji pilota jest o tym napisane.

(D Ark) #8

W trybie szukania niestety nic nie znalazłem, ale moze ktoś wie jaki jest opdowiednik Telestara (na pewno jakiś jest).

(fiesta) #9

Większość rodzimych TV oparta jest na podzespołach firmy Philips więc popróbuj któryś kodów do TV tej marki (te na 100% znajdziesz w instrukcji uniwersalnego pilota).

(D Ark) #10

Dzięki philipsa próbowałem dawno, ale juz nie ma sie co martwić bo na elektrodzie mi podali.

MOżna zamknąć.