Telestar Kody

Poszukuję jakichkolwiek informacji o kodach pilota telewizora TELESTAR.

A co to za telewizor. Telewizorów telestar jest wiele rodzjów więc podaj dokładnie o co ci chodzi dokładnie. :slight_smile:

Stary telewizor marki Telestar z tyłu pisze TVR-60 chyba, nie jestem pewien.

Poszukuję kodów podczerwieni do pilota telewizorów tej marki, poniewaz chcę dostroić do niego universalny pilot a w tablicy kodów którą mam nie ma tej marki.

wejdż na strone http://www.elektroda.pl tam zadaj te pytanie to forum o tych sprawach polecam

Każdy pilot uniwersalny można dostroić metodą wyszukiwania kodu. Poczytaj dobrze instrukcję :slight_smile:

Dokładnie wpisuje się odpowiedni kod i pilot działa z odpowiednim telewizorem. :slight_smile:

Niestety nie zawsze dany kod pasuje, wiem z doświadczenia, ale można wyszukć kod ustawiając pilota na tryb skanowania. Wtedy naciska się ciągle przycisk wyłącznika aż telewizor zareaguje i wyłączy się - to będzie odpowiedni kod. Napewno w instrukcji pilota jest o tym napisane.

W trybie szukania niestety nic nie znalazłem, ale moze ktoś wie jaki jest opdowiednik Telestara (na pewno jakiś jest).

Większość rodzimych TV oparta jest na podzespołach firmy Philips więc popróbuj któryś kodów do TV tej marki (te na 100% znajdziesz w instrukcji uniwersalnego pilota).

Dzięki philipsa próbowałem dawno, ale juz nie ma sie co martwić bo na elektrodzie mi podali.

MOżna zamknąć.