Telewizja (canał+) w komputerze


(Xtreme487) #1

Witam Was wszystkich,

prosze powiedzcie czy mozna miec w komputerze telewizje(kanaly telewizyjne)?? Jesli tak to co trzeba kupic co zainstalowac? Czy mozna miec np HBO CANAL+ itp..??? Szczerze mowiac jestem w tym temacie totalnym "lajkiem" wiec jesli bylby ktos w stanie mnie poinstruowac bylbym wdzieczny. Ewentualnie mozecie do mnie napisac na gadu: {CIACH}. Bardzo chcialbym miec canal+ na komputerze.

PS. Kazda dobra informacja ma swoja cene;)


(Kaka') #2

xtreme2008 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif


(Kpr2877) #3

Nazywa się to phoenix i jest tego ogrom na allegro. Podłącza się to pod port COM i przy użyciu odpowiedniego oprogramowania możemy oglądać legalnie Cyfrę+ na PC.

Są także specjalnie przystosowane do tego karty na PCI

HBO i Canal+ będą działały, gdy wykupisz taki pakiet :slight_smile:


(Xtreme487) #4

A macie jakies inne sposoby? Bez kupowania kart??


(Kaka') #5

xtreme2008 , proszę zapoznać się z moją poprzednią uwagą i dostosować się do niej. To jest mojej ostatnie upomnienie - jeżeli zignorujesz mnie, temat poleci do kosza.