Telewizja Cartoon network

Witam,

Szukam jakiegoś programu (najlepiej darmowego) bądź strony, z której mogę oglądać kanał Cartoon Network. Telewizję mam z UPC, a tam niestety transmisja jest tylko do godziny 21:00, a moja córka uwielbia kreskówki, które lecą po tej godzinie np. “Krowa i kurczak”, “Zło w potrawce”. Chcę odbierać ten kanał po przez internet, znalazłem parę stron, ale niestety ni działa. Może ma ktoś gdzieś linki :?: lub nazwę programu do obierania tej stacji. Proszę o podanie. Będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

W całości kanał jest płatny,chyba dlatego tak jest,w TV sat trzeba płacić za pakiet w którym jest CN,Jetix,itd.,widocznie po tej godzinie jest cały kodowany

A to po 21ej też tam lecą kreskówki? Odkąd pamiętam, to u mnie po 21 włącza się TCM na kanale z Cartoon Network :expressionless:

kamil_w , ja też tak mam ale w piątek, czy w sobotę - ktoś się zapomniał i kreskówki leciały dalej, a TCM’u nie było :slight_smile:

A dalej leci, zobacz sobie do programu telewizyjnego.

To co zrobić, bym miał go po tej godzinie?

Jeśli stacja TV nie nadaje bajek, od danej godziny, a włacza się TCM., to znaczy że tak jest, możesz w dzień sobie nagrywać bajki, i puszczać je po 21 jak przykładowo dziecko nie spi jeszcze :slight_smile:

aero , nie opowiadaj bzdur. Popatrz: http://tv.wp.pl/index.html?T%5Bdate%5D= … Btime%5D=0

Pisałem już, że w UPC (może gdzieś jeszcze też) puszczają TCM, ale czasami jak ktoś się zapomni to leci tak Cartoon Network i ja się chce dowiedzieć, jak go odbierać, bym mógł oglądać ten kanał po 21:00.

Na cyfrze+ CN leci cały czas. TCM jest też cały czas na innym kanale.

o 21 dzieci powinny już spać

szczególnie takie które są na etapie kreskówek

CN nadaje na różnych transponderach, jeden polski (CN i 21.00 TCM) i drugi również w języku polskim, bez przełączania na tcm. Być może w upc odbierają sygnał właśnie z pierwszego transpondera, wobec czego masz przełączany na tcm.