Telewizja na komputerze i w TV jednocześnie

Witajcie,

Mam w komputerze zainstalowaną kartę telewizyjną AVerMedia z której od 4 lat czyli od początku korzystania z tego komputera nie korzystałem.

Teraz chciałem to zmienić więc podłączyłem antenę do odbioru sygnału FM i radio sobie pięknie chodzi.

No ale chciałbym również mieć Telewizje na komputerze, i tutaj sytuacja wygląda następująco:

Mam 2 telewizje:

Polska - Cyfrowy Polsat

Angielska- Virgin Media TV (KABLÓWKA)

Teraz chodzi mi o to żeby stworzyć rozejście na dwa kable żeby jeden kabel szedł do Telewizora na dole a drugi do komputera na górze ale ważne jest to żeby było to rozejście tak aby kabel zaczynał się pojedynczo. Wiem że to się da zrobić ale nie do końca wiem co muszę mieć aby to zrobić

proszę o jakieś informacje

Pozdrawiam i z góry dziękuję

na angielskiej można zrobić rozdzielacz do kabla antenowego, a co do polsatu to jedynie można podzielić przez kable cinch lub euro, ale wtedy na telewizorze i na komputerze byłby ten sam program (patrz źródło sygnału) i programy musiał byś zmieniać w tunerze.

To by było ok jak dla mnie

No to już jest problem bo właśnie o to chodzi żebym mógł oglądać różne programy od tych co inni oglądają w tym czasie na telewizorze

Pozdrawiam

nie wykonalne w przypadku cyfrowego polsatu, a co do rozdzielacza potrzebujesz coś takiego http://www.allegro.pl/item611715661_roz … _olaw.html przejdź się po hipermarketach powinny być.

mikber18-spróbuj najpierw zastosować sumator(zsumować sygnał z angielskiej kablowej i Polsatu) i dopiero po sumatorze użyj spliter i poprowadź z niego sygnał do telewizora i drugi do komputera. Warunkiem do tego rozwiązania jest aby twój terminal Polsatu posiadał modulator i właśnie sygnał z modulatora podłącz do sumatora. Telewizor “na dole” sygnał z Polsatu otrzyma oczywiście po Euro. Nie napisałeś czy twój terminal posiada modulator ale jeżeli tak to to powinno się udać.Jedyna niedogodność jest taka że na kompie z Polsatu mógłbyś oglądać to co będą w tej samej chwili oglądać “na dole” ale możesz w tym czasie oglądać angielską. Pozdrawiam. Ps-tu zobacz sumator:Sumator sygnałów TV/Sat DC-009 Terra