Telewizja w komputerze? Mam pytania

Witam! Mam pytanie…posiadam karte graficzna Radeona 9600 z wyjsciem TV-Out i nie wiem czy moge podlaczyc do niej kabel od kablowki i w ten sposob ogladac telewizje w monitorze sowjego komputera(nawet jesli to mozliwe to chyba bede potrzebowal jakiegos programu??). Prosze o podpowiedzi ale zaznaczam, ze nie mam zielonego pojecia na ten temat i prosze o szczegolowe podpowiedzi. Z gory dzieki!!

Inoke - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.

To wyjście TV-Out oznacza,że możesz obraz z kompa przenieść na ekran telewizora . Jeśli chcesz zrobić na odwrót,musisz posiadać w kompie kartę telewizyjną…

Dzięki! Do zasad będę się stosował. A jeszcze jedno…czy takie rozwiazanie jest przydatne? tzn. czy warto kupować kartę telewizyjną i czy jeśli już kupię to będę potrzebował jakiegos programu? Z góry dzięki!!

Myślę że do karty telewizyjnej będzie dołączone oprogramowanie do obsługi tej karty . A czy takie rozwiązanie jest przydatne ?? Dzięki takiej karcie można zgrywać na twardziela audycje telewizyjne . Ja osobiście mam telewizor w pokoju , i to mi wystarcza :wink: Pozdrawiam…