Telewizor do 4000 zł


(Kondzio2808) #1

Witam. Chciał bym zaciągnąć rady.

Jakie Tv byłoby dobre do 4000 zł. Moja odległość od kanapy do Tv będzie wynosiła 5m. Także w grę wchodzi TV z 50 - 51 calami.

Chce, żeby telewizor posiadał wejście PC i USB. Zaważając na to że na razie nie będę miął KD to nie chce w Tv felernych głośników.

Oczywiście telewizor ma mieć Full HD.

Zapomniałem jeszcze napisać że ma być to plazma :wink:

Z góry dzięki za odp. :wink:

Pozdrawiam.


(-=RaFaL=-) #2

To ma być jakaś prowokacja lub forma szpanu? Telewizory powyżej 40 cali preferowane są plazmówki. Do 4koła to wszystkie mają full HD, dziwi mnie bardziej fakt że nic nie piszesz o HDMI, dzisiaj cyfrówki wymuszają (choć nie są obowiązkowe) na telewizorach takie złącza. Nie lepiej podejść do jakiegoś rtv/agd i spytac sie o rade?


(Ramirez1) #3

przynajmniej odstęp według producenta ma być 4xprzekątna twojego telewizora od ciebie aby nie uszkodzić oczu. a 50'' to po co ci takie pudło do jakiegoś małego pokoju


(Jjoasz) #4

http://www.ceneo.pl/2470886s automatyczny kontrast dziala bardzo szybko, cienkie ramki i duza ilosc zlaczy... tyle, ze to nie plazma


(Chad2) #5

Moje propozycje:

Panasonic TX-P50G30E - http://www.ceneo.pl/11541390

TEST- http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/ ... warty.html / http://www.avforums.com/review/Panasoni ... eview.html

Samsung PS51D6900 - http://www.ceneo.pl/11570419


(Kondzio2808) #6

Nie. To nie jest forma szpanu. Nie znam się na telewizorach. Dopiero teraz zaczynam się o nich dowiadywać jak zamierzam kupić. Nie wszystkie posiadają Full HD. Natyka się na te które maja HD Ready. Nie mówię o HDMI bo wszystkie telewizory jakie patrzyłem maja przynajmniej 2. A tyle mi wystarczy. A pro po pokoju to jest bardzo duży.


(Chad2) #7

W mojej ocenie nic lepszego w tej cenie nie kupisz od modeli, które podałem.


(Kondzio2808) #8

Te które podałeś bardzo mi się spodobały. a jak byś miął wybierać z tych dwóch to który lepszy? I jeszcze jedna sprawa taka, że nie wi9em czy zmieszczę się w tej cenie z tymi modelami.


(Chad2) #9

Osobiście wybrałbym Panasonica, jednak najlepiej jakbyś przetestował obydwa modele w sklepie.


(sla17) #10

W sklepie wszystko jest ustawione, żeby było jak najlepiej widoczne, a przy normalnej telewizji tak fanie może już nie być :slight_smile:


(Chad2) #11

Nieliczne sklepy oferują prezentację w domu, jest to najlepsza opcja zakupu TV. Jeżeli poprosi sprzedawce o pilot, będzie mógł pozmieniać ustawienia wedle swoich upodobań, jak wiadomo głównym winowajcą jest oświetlenie w sklepach, ludzie po zakupie TV, który w sklepie bardzo dobrze wyświetlał obraz, w domu jest porażka.


(Kondzio2808) #12

Tylko gdzie ja znajdę takie TV. Trudno będzie natrafić akurat na te 2 modele. Ale się zobaczy :smiley:

-- Dodane 06.06.2011 (Pn) 23:14 --

Zdecydowałem się na Panasonica TX-P50G30E l za 4100 w komputroniku. Myślę, że dobry wybór :slight_smile: