Telewizor LCD 32"

Mianowicie,chciałbym zakupić telewizor LCD,najlepiej 32" tylko jest jeden warunek : Max 3000zł :stuck_out_tongue: Co byście polecali lub na co patrzeć przy zakupie ? Kompletnie sie na tym nie znam,a sprawa dość pilna bo stary tv sie spalił i jestem odcięty od świata :smiley: Bardzo proszę o dobre rady :wink:

Witam , paru moich znajomych ma właśnie ten model . Chwalą sobie , może to nieobiektywna ocena z ich strony , ale sam też się nad nim zastanawiałem . http://www.ceneo.pl/596138

lepsze są telewizory oznaczone Full HD 1080 …nie HD ready

do “wielkości” 37cala wdług jakiś tam testów 1 miejsce pod wzgledem jakości zajął sharp a 2 sony więc polecam któryś z tych producentów , osobiscie skłaniał bym się do sony bravia wydaje mi się że ma ładniejszy obraz, z drugiej strony sharp ma dłuższą gwarancje (3lata ,sony 2 lata).

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 19:07

nie ma sensu kupować 32 calowego full hd gdyż przetworniki panelu i tak zmniejszają rozdzielczość do ready gdyż w przeciwnym wypadku (full) obraz na tak małym panelu staje się niewyrażny , inna sprawa że w polsce to chyba jeszcze na full nie nadają po drugie 32 calowych lcd z full hd też niewiele się produkuje i z tego co wiem to tylko philips jakiegoś modela wypuścił.