Telewizor LCD - Samsung czy LG


(Kamkomq) #1

Witam chciałbym kupić telewizor LCD, jak myślicie który byłby lepszy???

SAMSUNG LE37B530

http://allegro.pl/item1034602720_samsun ... _cena.html

czy

LG 37LH3000

http://allegro.pl/item1040556419_lg_37l ... _raty.html

Telewizor chcę powiesić na ścianie około 3m od kanapy może trochę mniej.

Głównie interesuje mnie oglądanie telewizji cyfrowego polsatu oraz podpięcie laptopa pewnie przez HDMI i korzystanie na nim z gier i filmów.

Może polecacie jakiś inny TV w podobnej cenie??? Chodzi mi jedynie żeby miał 37 cali i raczej Full HD.


#2

kamilern , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Cekol1) #3

z 3 m 37cali ??przemyśl to bo później możesz żałować z takiej odległości brałbym 42'' no chyba że miejsce montażu ograniczone ... co do samego TV to jeśli już uparłeś się tak na to LCD to szukaj czegoś od sharpa, toshiby(użyj szukajki był ostatnio podobny temat i w nim podane dobre modele tych firm) a nie wybrałeś firmy które robią wiele a nie dobrze w większości przypadków bo oczywiście zdarzają im się dobre produkty ale większość to nic specjalnego napchają gadżetów żeby zmylić a obraz i jakość wykonania zostaje w tyle.

Jeśli masz CP to zastanów się nad plazmą bo mają lepsze skalowanie SD(W LCD pikseloza) a jak wiadomo CP ma nie najlepszą jakość ...


(Mmiszczuk) #4

Z tych dwóch? Tylko samsung. Ma mniejsze zużycie energii elektrycznej (dla 32" Samsung 130W, LG 190W). Posiadam LE32B530 i ma tylko jeden mały bug w oprogramowaniu (dotyczy dvb-c).


(Kamkomq) #5

Chodzi mi głównie o podłączenie do laptopa nie ma z tym problemów chciałbym pograć w jakieś gierki PES2010 albo Race Driver Grid jak to wygląda na tych tv?


(Mmiszczuk) #6

Samsung ma lepsze odwzorowanie kolorów. IMO najlepsze ma philips, ale samsung nie jest zły. Input lag jest mały, więc nie będzie przeszkadzać.


(Cekol1) #7

w takim wypadku też bym stawiał na samsunga, bo za tą kasę i tak chyba nic lepszego nie znajdziesz.