Telewizor plazmowy jaki polecacie Pilne!

Witam

Znajomy prosi o pomoc w wyborze 2 TV plazmowych jeden dla teściowej drugi dla niego. Nie znam się na tym więc bardzo proszę o pomoc telewizory od 24 - 32 cali Proszę o konkretne modele linki i opinie czym się kierować wybierając plazmę?

Proszę o szybka pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam

P.S. Full HD, czy wystarczy HD Rally czym się różnią te 2 standardy i który lepszy Jakich marek unikać??

Samsung, LG itd. Proszę o konkretne modele ich garakterystykę i opinie To ma być TV na kilka lat a nie do wymiany po roku…

FullHD ma niby wyższą rozdzielczość, ale przy przekątnej poniżej 40 cali i tak nie będzie widać różnicy (chyba że będziesz oglądać TV z bardzo małej odległości).

Dla teściowej to szkoda kasy na plazmę, niech kupi jej akwarium :arrow: taniej go wyniesie :stuck_out_tongue:

Po pierwsze nie plazmę tylko LCD, plazm nie ma w tych rozmiarach. Pozostają tylko LCD.

Telewizor powinien być jak największy czyli w tym przypadku 32", nie polemizowałbym czy mniejszy będzie lepszy, otóż … nie będzie.

32" LCD jest bardzo dużo na rynku. W tym przypadku tak jak pisze Kpc21 , brałbym HD Ready. Ponieważ inne ma źródeł ogólnodostępnych w formacie 1080p (nawet telewizja HD to tylko 720p, wyjątek filmy HD 1080p z Bluraya).

Z firm Samsung, Sony, Panasonic, LG, Philips, Sharp, Toshiba poniżej 2000 zł. Wypadałoby, żeby miał przynajmniej 2 gniazda HDMI. Jasność i kontrast wg mnie dla zwykłego użytkownika - do pominięcia. Przy obecnym poziomie technologicznym w zasadzie każda matryca LCD jest OK i dobrze się ogląda.

Bardzo tani telewizor, ale jako przykład. Mało komentarzy, ja bym nie brał, chyba że odbiór osobisty.

http://allegro.pl/item894403052_toshiba … mpeg4.html

Opdada:

z LCD polecam Sharp(z matryca AQUOS) mój wuj ma i wiem co to jest więc mogę z czystym sumieniem polecić , natomiast jakbyś się zdecydował na większy to bierz jakąś plazme od PANASONIC’a taką z kolei ja mam(wiem wiem każdy chwali to co ma ale to nie są przynajmniej opinie człowieka który widział TV jedynie na wystawie w sklepie i poleca:P ) i też mogę z czystym sumieniem polecić :slight_smile: model S10e ma dobry stosunek jakość/wyposażenie/cena no i jak się zdecydujesz do jutra to masz za darmo 5 lat gwarancji :slight_smile: a SONY to może i najgorsze nie są ale ceny mają z lekka przesadne :stuck_out_tongue: chyba że nie masz co z kasą robić to bierz plazme od pionnera 8)

Dzięki za info Jednak powiedzieli ze koniecznie musi to być Plazma max 3000 zł moga na to dać do 37 cali Proszę polećcie coś Napiszcie w jakich sklepach (sieci sklepów) znajda duży wybór TV Plazma tak żeby można było iść i zobaczyć go w realu lub linki sklepów (dużych sklepów z TV plazmowymi w sieci Dzięki za wszystkie informacje Pozdrawiam

Możesz podać przesłanki dlaczego ktoś upiera się przy plazmie i to 37". W zasadzie takich telewizorów nie ma w sprzedaży.

http://allegro.pl/item890251217_panason … ownia.html

więcej w zasadzie nie znalazłem. Nie wiem czy ten telewizor jest dobry czy nie. W sumie to Panasonic o rozdzielczości 720, więc…

do 3000 zł można kupić naprawdę fajny telewizor LCD

Poprawiony link

37 cali może już się kupi.

z tego co się zorientowałem jak szukałem TV dla siebie to seria X10e(są bardziej ubogie np. seria C lub też U ) też nie najgorsza ale niestety to już nie NEO PDP a to jednak daje widzialne różnice .W serii S10e już jest Neo pdp ale nie wiem czy są takie w rozmiarze mniejszym niż 40’(coś ty się uparł tak na te 37’ ? ) .

Dodane 31.01.2010 (N) 21:38

tak dla formalności popraw linka bo ci się V wcisło na początku

Co do plazmy to są bardzo dobre ekrany lecz występują jedynie w tych większych rozmiarach

Skoro nie ma 37" to ci nikt nie doradzi czegoś czego nie ma