Telewizor pod konsole do 2 tys. zł

Planuje zakup telewizora do max 32-36cale Aktualne mam 32 cale pod konsole ps4 pro i pod zwykłą telewizje
Co polecacie
Wiadomo 4k
Hdr
budżet to 2,5 lub trochę więcej

Jak “pod konsolę” to kupuj najtańszy w pudełku, chyba względnie każde pudło wygląda tak samo, a jak będzie pod konsolą to i tak nie pooglądasz.

Jeżeli kąsola (pisownia zamierzona) ma stać na telewizorze to musi to być CRT :wink:

1 polubienie

Takich małych telewizorów 4k chyba nikt nie produkuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nawet 2K ciężko znaleźć. Powoli 40" staje się minimalną wielkością telewizora. Sam szukałem takiego do kuchni i było mega ciężko. A z 4K i HDR to już prawdziwa sztuka uświadczyć. Skupiłbym się bardziej na monitorach komputerowych z głośnikami i wbudowanym tunerem DVBT ale tu ciężko o HDR

Co to ty za linki wrzucasz z przekierowaniem przez jakieś zliczarki :stuck_out_tongue: Nie możesz bezpośrednio? Dodatki mi to blokują, a nie chce mi się wyjątków dodawać :wink:

Reflinki coby mógł sobie trochę dorobić na DP. Zgłaszałem już do moderacji nie raz ale jak widać mają gdzieś tak samo jak redakcja.