Telewizor podpięty pod komputer

podłączyłem telewizor samsunga kablem do komputera (wejscie do karty graficznej GF 8800 GTS obok wejścia pod monitor) i wykryło mi nieznane urządzenie ale nigdzie nie moge znaleźć sterowników zeby go zainstalowac. POMOCY co zrobic zeby obraz sie pokazał w telewizorze! !!

Jaki to kabel??

Kabel podpinasz pod S-Video w grafie i potem podłączasz POD tv.

Potem wchodzisz w Panel Sterowania NVIDIA > konfigurowanie wielu ekranów i już.

Oczywiście podpinasz przy wyłączonym kompie, bo może nie wykryć kabla.

aha bo ja właśnie tak podłączyłem… przy WŁączonym kompie ale słyszałem ten charakterystyczny dźwiek windowsa xp jak cos wykryje i w menadzeże urządzen mi sie pojawiło nieznane urządzenie… kabel … hmm nie za bardzo sie znam ale wejście standardowe pod telewizor i przejściówka na drugim końcu taka biała pod moją grafe… czy faktycznie problem może rozwiązać restart kompa a potem konfiguracja wielu ekranów w panelu Nvidii??

A tak trudno wejść w start > zamknij??

A czy napewno będzie działać to się okaże…

PS: podałem Ci link jak wygląda te svideo.

W takim razie to nie jest kabel s-video bo wejście ma podłużne małe pod telewizor i podłużne dude do mojej katry… takie jak pod monitor… zaraz zrestartuje komputer, postaram sie skonfigurowac ten tryb wieloekranowy i napisze czy cos sie zmieniło. Dziękuje za pomoc :slight_smile:

jest udało mi się obraz jest na telewizorze ale nie ma dźwięku (w kompie jest na tv nie ma) jak to ustawić??

To musisz mieć wtyczkeMini-Jack i musisz podłączyć ją kablem z wtyczką Scart, którą się podłącza pod TV.

Ja bym polecał kupno takiego kabla: http://allegro.pl/item461662694_kabel_t … l_10m.html

I wtedy wszystko bez problemów podłączysz.

OK wielkie dzięki :wink: