Telewizor z angli?

Mam do przywierźenia telewizor z angli i tu pytanie czy bedzie odbierał wszystkie kanały w polsce może ktoś wie ?

Tak

Ile lat ma ten TV ??

Jeżeli w miarę nowy to powinien odbierać wszystkie kanały TV naziemnej i kablowej.

kupiony okolo 3 lat temu firmy sharp a dokladnie niewiem jaki.

nie lcd i nie plazma

Tylko potrzebna będzie przejściówka do wtyczki sieciowej. W Anglii mają inne wtyczki niż u nas.

W postaci noża, śrubokręta i wtyczki za 3 zł. :lol: :lol: :lol:

Zna sie :smiley:

Po co się męczyć, są już do kupienia przecież przejściówki, a nie jakieś wywijasy ze śrubokrętem :).

Idąc tym tokiem myślenia, po co gotować zupę ze świeżych warzyw, skoro można kupić zupę w proszku.

Po cholerę mi przejściówka skoro nigdy nie bedę korzystał z angielskich typów gniazd sieciowych :roll:

Przejściówki tego typu są dla profanów nie potrafiących zamontować wtyczki na przewodzie :stuck_out_tongue:

Pomyśl ile Cię wyniesie nowa wtyczka, śrubokręt, taśma izolacyjna i najważniejsze stracony czas…

Tak, tak wiem, zrobić coś samemu bezcenne :twisted:.

3 zł

w kazdym domu powinno znaleść się owe narzędzie więc nie wliczaj go do kosztów.

Po kiego grzyba Ci izolacja do zarobienia wtyczki :?

Zapomniałeś dodac jeszcze ceny noża do ściągnięcia izolacji z przewodu.

no taaaaaa mi to zajmuje góra 3 min :stuck_out_tongue:

Szczycić się zarobieniem wtyczki może co najwyżej uczeń podstawówki lub “blondynka”, bo dla każdego innego sprawnie manualnego mężczyzny czy chłopaka jest to zwykła codzienna czynność.

to teraz ja was troszkie zaskocze bo u siebie w pokoju mam zamontowane gnaizdka angielskie kolo gniazdek polskich bo denerwowały mnie te przejsciówki a zresztą są drogie umnie np nieznalazłem tanszej niz 13 zl w sklepach.

Na pewno to lepsze, stabilniiejsze i bardziej eleganckie rozwiązanie od przejściówki dla tych co mają lewe ręce

dzieki wszystkim z odpowiedz i pozdrawiam