Telewizor z angli?

(Ewelinaihubert) #1

Mam do przywierźenia telewizor z angli i tu pytanie czy bedzie odbierał wszystkie kanały w polsce może ktoś wie ?

(Lasero) #2

Tak

(fiesta) #3

Ile lat ma ten TV ??

Jeżeli w miarę nowy to powinien odbierać wszystkie kanały TV naziemnej i kablowej.

(Ewelinaihubert) #4

kupiony okolo 3 lat temu firmy sharp a dokladnie niewiem jaki.

nie lcd i nie plazma

(Kpc21) #5

Tylko potrzebna będzie przejściówka do wtyczki sieciowej. W Anglii mają inne wtyczki niż u nas.

(Jbviuhvbvui) #6

W postaci noża, śrubokręta i wtyczki za 3 zł. :lol: :lol: :lol:

(Siekierezada1) #7

Zna sie :smiley:

(trueno2) #8

Po co się męczyć, są już do kupienia przecież przejściówki, a nie jakieś wywijasy ze śrubokrętem :).

(fiesta) #9

Idąc tym tokiem myślenia, po co gotować zupę ze świeżych warzyw, skoro można kupić zupę w proszku.

Po cholerę mi przejściówka skoro nigdy nie bedę korzystał z angielskich typów gniazd sieciowych :roll:

Przejściówki tego typu są dla profanów nie potrafiących zamontować wtyczki na przewodzie :stuck_out_tongue:

(trueno2) #10

Pomyśl ile Cię wyniesie nowa wtyczka, śrubokręt, taśma izolacyjna i najważniejsze stracony czas...

Tak, tak wiem, zrobić coś samemu bezcenne :twisted:.

(fiesta) #11

3 zł

w kazdym domu powinno znaleść się owe narzędzie więc nie wliczaj go do kosztów.

Po kiego grzyba Ci izolacja do zarobienia wtyczki :?

Zapomniałeś dodac jeszcze ceny noża do ściągnięcia izolacji z przewodu.

8)

no taaaaaa mi to zajmuje góra 3 min :stuck_out_tongue:

Szczycić się zarobieniem wtyczki może co najwyżej uczeń podstawówki lub "blondynka", bo dla każdego innego sprawnie manualnego mężczyzny czy chłopaka jest to zwykła codzienna czynność.

8)

(Ewelinaihubert) #12

to teraz ja was troszkie zaskocze bo u siebie w pokoju mam zamontowane gnaizdka angielskie kolo gniazdek polskich bo denerwowały mnie te przejsciówki a zresztą są drogie umnie np nieznalazłem tanszej niz 13 zl w sklepach.

(fiesta) #13

Na pewno to lepsze, stabilniiejsze i bardziej eleganckie rozwiązanie od przejściówki dla tych co mają lewe ręce

8)

(Ewelinaihubert) #14

dzieki wszystkim z odpowiedz i pozdrawiam