Telewizory jaka firma

no właśnie chciałbym sobie kupić jakis telewizor najlepiej 29 cali kineskopowy. Jakie firmy waszym zdaniem są najlepsze wśród firm zajmujących się robieniem telewizorow.

LG.

Sony odpada bo jak się zepsują to nie da się ich naprawić :slight_smile: sam to doświadczyłem :S Więc LG

GRUNDIG Look’nij sobie na link

http://www.grundig.pl/produkte/index.html

Mam telewizor LG i jakoś wogóle mi się ani razu nie zepsuł i jest bardzo dobra jakość obrazu. :smiley:

T H O M S O N najlepiej “Scenium” mam go juz 4 lata zero awaryjności

Bardzo polecam LG. Dość dobre ceny i świetna jakość obrazu.

Teraz w media markt jest promocja na płaskiego Panasonica 29" za chyba 1000 złotych

PZDR

GRUNDIG, mam 2 telewizory, jeden 25 letni i sie nie zepsuł :smiley: a odbiera Exxtra

Polecam firme Grundig, mam telewizor tej firmy już ponad 4 lata i działa jak nowy, mam też tv Samsung i tez jest niczego sobie :smiley:

Ja za to polecam firme Thomson …mam taki telewizor i jest …super :slight_smile:

Bardzo dobra jakosc obrazu .

Przydało by sie więcej informacji np ile Hz w jakiej mniej więcej cenie itp Ja Ważna sprawą jest czy 100Hz czy 50Hz gdyż kupno słabiutkiego TV 100Hz mija sie z cele lepiej kupić 50Hz bo będzie lepiej widać :slight_smile: Ponadto nie sugeruj sie tym jaki ma ktoś telewizor - każdy chwali swoja (zazwyczaj) przejedz sie po dużych sklepach i porównaj jakość obrazów na poszczególnych telewizorach zobaczysz duże różnice zwłaszcza na 100Hz - moim zdaniem to jest najlepsza metoda - jak spodoba ci sie kilka TV to dopiero warto zasięgnąć opinii użytkowników. W przeciwnym wypadku dostaniesz odpowiedz że prawie wszystkie marki są dobre :slight_smile:

PS ze swej strony mogę polecieć Panasonic TX 29 PX 20 - ale to jest moja subiektywna opinia :slight_smile:

w Polsce telewizja przecież jeszcze nie nadaje w 100 Hz (chyba)

:hahaha:

Piotrku tu nie chodzi o to, tu chodzi o to z jaką prędkością zmienia sie obraz, jezeli przyjzysz się z bliska telewizorowi to zobaczysz, ze obraz jest zbudowany z małych, kolorowych kwadracików (pixele) po tych pixelach za ogromną prędkością gdy zmienia się obraz leci wiązka elektonów która zmienia kolor, obraz… Im MHz’ów jest więcej tym dynamiczniejszy jest obraz, ja tez zauważyłem, że obraz jest bardziej ostry i wyraźniejszy. Mozna to porówna do msc (minisecundy) w telewizorach i monitorach LCD- im mniej msc w LCD tym szybszy obraz im więcej MHz w telewizroach tym obraz szybszy i wyraźniejszy :smiley: :wink:

Polecam LG, odradzam Philipsa :slight_smile:

:evil: Ja polecam Sanyo chodzi mi 20lat i ani razu nie był w naprawie ale jak wiadomo nie ma juz tej marki.

Proszę Panów Moderatorów o stworzenie ankiety do tematu.

ja akurat polecam ( ilu ludzi tyle opinii) bo mam philipsa 100 hz 25 cali od 8 lat i nie miałem żadnej awarii , też polecam grundiga ( 25 cali ) i też nie miałem problemów ( pilot troszkę był delikatny ) dalej może być samsung tego akurat miałem 21 cali ale też śmigał bez problemowo no i jeszcze jest sony tu też nie było żadnych problemów a na koniec zostawiłem panasonica choć akurat telewizora tej firmy nie posiadałem to inny sprzęt był i jest nie zawodny. Tak więc jeżeli chcesz kupić telewizor to najlepiej odwiedzić kilka sklepów i porównać oferty jak i propozycję sprzedawców.

Jak to fajnie poczytać opinie laików w temacie 8) 8) 8)

Czy słyszał ktokolwiek z was o firmie Blaupunkt. Jest to niekwestionowany lider w zakresie produkcji TV. Reszta moze sobie w tej dziedzinie koło niego tylko potuptać. :!: :!: :!:

Po za tym należało by się wstrzymać z kupnem telewizora,

w październiku ma wejść nowa, amerykańska firma większa od MediaMarkt

ceny mają spaść telewizorów nawet o 60% tak jak się to działo przez ostatni

okres na Węgrzech.

Jestem właśnie na etapie zmiany mojego telewizora. Czy mógłby kolega podać jakieś sprawdzone linki do sklepów internetowych z asortymentem tej firmy segmencie tv.