Telewizory jaka firma

Faktycznie … fiesta ma racje .

Mam wideo tej firmy i jest poprostu power.

Jest to niemiecka firma .

a co niemieckie to i solidne :slight_smile: :slight_smile:

Ja osobiście najbardziej polecam telewizory firmy Panasonic.

Grundig i Thomson też nie są złe…

Update:

fiesta

(szlaczki to w przedszkolu !!

A ja się wychle. Powiem Elemis . Ja go mam już koło lat . 29 cali ,Dvd mam wbudowane .Kineskop ma Panasonica ,więc jeden z najlepszych ! I jest sporo tańszy od LG czy Grundig ,a obraz doskonały .Widziałem różne telewiozry ten najlepszy mi się wydaje .Sony sporo od niego odbiega.

Firma dobra tylko ,że nie znana no i więkoszść części znanych firm ! :slight_smile:

Mam telewizor CURTIS, ma jakieś 7 latek. Ostatnio zaczął szwankować pilot, potem w ciągu kilku dni padł telewizor. Co prawda działa, ale obraz jest niedostatecznie dobry (sic!)

Kiedy rozkręciłem pilota okazało się, że chip jest marki PHILIPS, dlatego Philipsa odradzam 8)

Odradzam Daewoo.

Słyszałem. Bardzo dobra forma.

jakies dziwne historie wypisujesz.

no mam taki jeden… od 1990 roku, dziala swietnie i ma bardzo ladny obraz do dzisiaj.

a z telewizorow looknij na sony albo panasonic.

Jeżeli chcesz kupić telewizor do mieszkania to 29 calowy jest według mnie zdecydowanie za duży. Idealny jest 21 calowy w ostateczności 25. No chyba że masz dom lub wystarczająco duży pokój. W styczniu kupilem LG 21" z płaskim kineskopem i jak narazie chodzi bez zarzutów. Jego plusem jest doskonala jak dla mnie jakość dźwieku, obrazu z resztą też:P

Ja również. Mój ma 9 lat jeszcze nigdy się nie zepsuł. Pamiętam tani był bo polski. Ale jak bym miał kupić 2 raz to bym jakiejś bardziej znanej firmy kupił np. właśnie Sony lub Philips. Myślę, że marka oznacza jakość.

Ja polecam PANASONICKA mam i jest bradzo dobry i nie nazekam :slight_smile:

Telewizor CURTIS dobra rzecz, właśnie mi naprawili.

Kuzyn ma TV marki SONY i bardzo sobie chwali :slight_smile:

W moim wypadku jest to Samsung…wieloletnia praca bez niespodzianek,obraz brzytwa.

Czyli można się naciąć :stuck_out_tongue:

:slight_smile: :slight_smile: To była tylko taka metafora poetycka…obrazująca doskonałą barwę i nasycenie kolorami… :slight_smile:

Też polecam LG…:smiley:

ja nic takiego nie napisałem :roll:

A mam takie pytanie co sądzicie o firmie Sharp?