Tematy do zamknięcia

 

Aż mnie ciarki przeszły, jak to przeczytałem. Chłopie, ten cytat o szkodliwości dyskusji bez zawartości merytorycznej jest żywcem wyjęty z Orwella. Nie jest też niespodzianką, że tą wypowiedź lubią kpc21, areh i fiesta. Ja uważam, że myślenie w tych kategoriach jest złe i prowadzi do wypaczeń.

 

Spójrzcie na to w ten sposób - kraje, w których równa się wszystkich od linijki (przeważnie w dół) i nie wykazuje tolerancji dla odmienności są z reguły na szarym końcu świata. Nie jest przypadkiem, że np. eksplozja innowacji dzieje się w dolinie krzemowej w kalifornii, gdzie jest pelna tolerancja dla wszystkich, a widok pary gejow z adoptowanym dzieckiego nikogo nie dziwi. U nas nie tylko dziwi, ale i bulwersuje i jakos tak sie sklada, ze w tym kraju tylko buraki curkowe nam wychodza.

 

Proponuję wykazać więcej otwartości dla ludzi, ktorzy maja ochotę zachować się trochę inaczej od nas. To nie zawsze musi oznaczac braku szacunku dla nas i braku poszanowania regul, ktore tutaj panuja.

 

 

Tak, ja nie lubie pisac w takich miejscach z polskimi krzaczkami, a jesli Tobie az tak bardzo to przeszkadza, ze nie mozesz spac po nocach albo musisz szukac innego forum, to prawde mowiac jestes - z calym szacunkiem - lekko nienormalny.

To już nie można lubić tego co się chce,  tylko to co jest  zgodne z jednie słusznie przyjętą linią partyjną?

 

To jest  dopiero Orwell Tomaszku  ;)

Niestety nie można. W ogóle na tym forum jest to reglamentowane.

 

2lyQXHM.png

Hej,

 

Jak widać, można widzieć słomkę w oku brata, a belki we własnym nie dostrzegać. To się dopiero nazywa upór. Wszystko podporządkowane jedynej słusznej idei i jedynej zasadzie “braku zasad”.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.